Moderní masážní boxy si zamilujete!

Koupelna si zasluhuje, stejně jako ostatní pokoje, kvalitní vybavení a zázemí, díky nimž si majitelé užijí maximální komfort. Stojíte-li před rekonstrukcí této místnosti, vyberte správně sprchové kouty a zaměřte se též na sprchové dveře. Perfektně doléhající sprchové dveře jsou zárukou, že během sprchování nebude voda všude po podlaze a navíc díky širokému výběru vzorů uděláte z jednoduchých dveří zajímavý dekorační prvek!

Jaké dveře zvolit?

Dveře do niky či sprchové dveře vybírejte podle prostorových možností. Do menších prostor se hodí spíše posuvné dveře, protože se neotevírají do prostoru a šetří tak místo v malých koupelnách. Praktickou manipulaci představují zalamovací dveře či model opatřený klasickým otevíracím způsobem. Jestliže vám to rozměry dovolí, přidejte vedle sprchového koutu i vanu, díky níž si užijete skvělou relaxaci během dlouhých zimních večerů. Je-li ale vana jediným vybavením vaší koupelny, doplňte ji o praktickou zástěnu. Vanové zástěny se nabízejí v mnoha rozměrech, materiálových zpracováních a samozřejmě i různých designech, díky nimž získáte maximální soukromí během hygieny.

Koupelna si zaslouží investici

Vybrat si můžete moderní sprchový box s masážními tryskami či pohodlným sedátkem, což ocení zejména starší ročníky. Sestavení sprchového boxu nevyžaduje odbornou montáž, naopak vás překvapí jeho snadná následná údržba. Mnoho variant boxů je doplněno o atraktivní příslušenství, jako jsou rádio, vodovodní baterie či nastavitelné parametry pro masírování namáhaných míst.

Peníze vynaložené do nové koupelny se vám několikanásobně vrátí. Zjistíte totiž, že pouze jakostní příslušenství a vybavení špičkové kvality udělá tu nejlepší službu na několik let. Je-li vaše rodina početnější, snažte se najít řešení pro celou rodinu tak, aby se v nové koupelně cítili dobře malé děti i senioři.