Na co v zimě nezapomenout? Zakrýt vše potřebné!

S příchodem zimy si žádá zazimování nejen zahrádka a rostliny, ale také nábytek, různé nářadí či věci na dvoře. Nevíte, jak si s nimi poradit? Zkuste kvalitní plachty s všestranným použitím, které jsou vyráběny odborníky s dlouholetými zkušenostmi. Zdá se vám to zbytečné? Přesvědčíme vás, že i vaše věci okolo domu či na chalupě a zahrádce si zaslouží svou ochranu před nepříznivými vlivy!

Před deštěm, sněhem i sluncem

Povětrnostní vlivy zanechají často negativní následky na nábytku, předmětech či náčiní venku anebo okolo domu. Proto by vám v garáži neměla chybět praktická a velmi chytře řešená plachta z kvalitního materiálu, která je vybavena kovovými oky pro snadnou manipulaci a provlékání provazem. Díky tomu se plachta pohodlně upevní a zůstane přesně tam, kde ji potřebujete. Obávat se nemusíte silného větru nebo vytrvalého deště. Plachtami zakryjete a ochráníte vše potřebné – zahradní nábytek a stroje, náčiní, dětské hry nebo objemné předměty, které nemáte kam uschovat. Speciální plachta na auto zajistí také ochranu vašeho plechového miláčka před deštěm, spadaným listím, ptačím trusem nebo korozí.

Ač se to může zdát jako zbytečnost, investice do kvalitní zakrývací plachty se vám vyplatí a to hned několikanásobně – prémiovou kvalitu plachet poznáte po prvním použití. Jejich materiál je totiž zpracován tak, že vydrží vysoké teploty až do 60 °C i mráz do minus 40 °C. U levných variant očekávejte, že se vám po vystavení na přímém slunci protrhnou nebo v mrazivém počasí potrhají.

Pokud nevíte, kde koupit plachty na zakrytí, informujte se o nabídce například u firmy Plachty Štěpáník, která na trhu působí již od roku 1995 a tým odborníků neustále pracuje na vylepšování technologii zpracování i plnění náročných požadavků zákazníků na kvalitu. Velmi populární jsou rovněž stínící sítě na ploty, u nichž je dbáno na použití nejkvalitnějších PE vláken.

Získejte soukromí po celý rok

Ať už bydlíte v rodinném domě nebo vaše chalupa sousedí ze všech stran s obydlenými plochami, využijte praktických a velmi efektivních stínících sítí na ploty všech rozměrů. Stínící sítě jsou vyráběny z nejkvalitnějších PE vláken a díky zelené barvě přirozeně navazují na okolní prostředí a nestávají se nepříjemným rušivým elementem. Jednoduchou instalaci sítí doplňuje jejich vysoká odolnost a dlouhá životnost a především stínivost, díky níž získáte vytoužené soukromí. Rovněž v tomto případě platí, že je výhodnější investovat do kvality, která zaručuje barevnou stálost, odolnost proti změnám počasí i silnému větru. Levné kopie se velmi rychle protrhají, nemohou být vystaveny celoročně a nevydrží nápor vody nebo sněhu a mrazu. Vytvořte si své zázemí se správnou výbavou a příslušenstvím pro ochranu majetku i svého soukromí!