Dílenské pracovní stoly do každé dílny

Své místečko v garáži, dílně nebo práci potřebuje mít každý kutil či dělník. A to nejen proto, aby mohl pracovat bezpečně, ale mít také všechno důležité nářadí a pracovní komponenty pěkně po ruce. Jak na to? Vyberte si z široké nabídky dílenské pracovní stoly, k nimž můžete pořídit další police se zavěšením na zeď, šuplíky a příslušenství!

Dílenské pracovní stoly a ponky

Velkou předností pracovních stolů je jejich odolná a velmi stabilní konstrukce, díky níž můžete na stole provádět i náročné úkony bez strachu o bezpečnost. Proto si zaručeně vyberete z nabídky vhodný stůl, ať už do garáže pro domácí opravy a kutilství, nebo malé pracovní dílny či provozu. Dílenské pracovní stoly jsou konstruovány s ohledem na potřeby uživatelů a nabízí šuplíky a police navíc, kam pohodlně uschováte vše potřebné. Nářadí, drobné šroubky, matky nebo ostré předměty už nebudete muset hledat nebo se obávat, že někomu ublíží!

Dílenské pracovní stoly či ponky doplníte dle vlastního výběru o pracovní desku z pevného a odolného tvrzeného PVC, masivní spárovky anebo praktické dřevotřísky. Speciální úprava desek dílenských ponků zaručuje, že ani po letech nebude znát výrazné opotřebení a navíc mají desky nosnost až 1000 kilogramů. Investice do kvalitní výbavy se jednoduše vyplácí!

Vyberte si model do garáže i dílny

V nabídce najdete mnoho modelových řad, které se hodí pro vaše zaměstnání či práci doma. Hobby stoly mají praktické šuplíky jako součást stolu, nároční zákazníci si vyberou určitě i ze svařovaných stolů do těžkých provozů. Sortiment zahrnuje rovněž profesionální stoly do dílny. Dílenské pracovní stoly a ponky jsou navrhovány tak, aby zaručily všestranné využití v domácích i pracovních podmínkách a poskytly nejen dostatek pracovního prostoru, ale rovněž maximální komfort uživatelů.

Ve výčtu benefitů pracovních stolů nesmí chybět ani jejich snadná montáž i demontáž a chytré příslušenství v podobě kontejnerů na kolečkách, které snadno přemístíte podle potřeby. Udělejte si radost a pořiďte si pracovní stůl do své dílny, aby vás práce ještě více bavila!