Úklidový servis oceníte doma i ve firmě

Uklízení nepatří právě mezi oblíbené aktivity a není se čemu divit – komu by se chtělo po náročném dni vysávat, zametat schody, leštit okna nebo drhnout kachličky v koupelně? V dnešní uspěchané době, kdy trávíme většinu času v zaměstnání, jsme rádi, když přijdeme domů, odpočíváme nebo se věnujeme rodině. Úklid jde stranou a pak často nevíte, jak rychle uklidit, když je nečekaná návštěva za dveřmi. Chcete mít doma vždy uklizeno? Objednejte si úklidový servis!

Pravidelný i generální úklid zajištěn

Úklidové služby nemusí nutně znamenat zatížení vašeho rodinného rozpočtu. Specializovaní pracovníci vám zajistí pravidelný úklid doma i ve výrobních prostorách, administrativních budovách či venku. Díky jejich pestré nabídce služeb za využití špičkové techniky, kterou běžná domácnost nepoužívá, vám zaručí stavební úklid, průmyslové čištění, hotelový servis i úklid u vás doma v bytě či domě.

Během roku oceníte také venkovní služby, kdy úklid zahrnuje například sekání trávy, úpravu keřů a stromů, sběr listí nebo odhazování sněhu, čištění garáží a fasád. Nezapomínejte, že uklizené a uspořádané firemní prostory, ať už pro administrativní pracovníky nebo dělníky, vytváří příjemné pracovní prostředí a reprezentují vás. Pokud se právě chystáte podepsat smlouvu s úklidovou firmou, informujte se také o dalších nabízených službách, které vám nesmí chybět. Jednou z nich je zaručeně ostraha objektů a správa majetku.

Kamerový systém proti zlodějům

Ostraha objektů je důležitá nejen pro firmy, ale také venkovní prostory, kde často dochází k násilnému vniknutí či odcizování majetku, věcí, zboží a materiálu. Servis ostrahy zajišťuje nejen fyzickou ostrahu formou obchůzek, kontrol a sledování pohybu po objektu, ale také kamerovou ostrahu, díky níž můžete zpětně dohledávat podrobnosti při krádeži nebo vloupání.

Ostraha by vám měla nabídnout i další služby. Velmi efektivní je například evidence vozidel a osob, které do objektu přijíždějí. Další praktickou činností bývá správa telefonní ústředny a ohlašovna požáru. V žádné firmě, ať už ve vlastnictví drobného podnikatele či velkého nadnárodního koncernu, nesmí chybět kvalitní ostraha s profesionálním přístupem a odbornými pracovníky splňující všechny požadavky a kritéria zákazníků.