Na dovolenou do Chorvatska

Chorvatsko patří již dlouhá léta k nejoblíbenějším destinacím českých turistů. Mnozí z nich se sem rádi vracejí za čistými plážemi, historickými památkami a příznivými klimatickými podmínkami. Nabídka výletů se jen tak jednoduše nevyčerpá.

Chorvatské pobřeží s rozmanitým ubytováním

Pokud si chcete užít Chorvatsko, tak se vším všudy! Od června do září si tu užijete skutečně pěkné počasí. Možností výletů a aktivit objevíte tolik, že vám zdejší čas uteče skutečně hodně rychle. Nejčastěji se navštěvují Plitvická jezera, národní parky Krka a Velebit, historická města Split, Pula a Šibenik. Nejseverněji se rozkládá poloostrov Istrie, kde si užijete hned dva moderní akvaparky. K dalším populárním oblastem se řadí záliv Kvarner společně s ostrovy Rab, Krk a Lošinj. Dále Dalmácie, Makarská riviéra a ostrovy Hvar, Brač. Pro vás je dobrou zprávou, že všude si lze nalézt vhodné ubytování díky webovým stránkám Hrvatska.net – hotel, kde objevíte obsáhlý přehled možnosti bydlení v hotelech, apartmánech a penzionech.

Odpočinek na romanticky vypadající pláži

Pokud nepreferujete přeplněné pláže, věřte, že najdete ještě dost skrytých a romantických, kde vás nebude skoro nikdo rušit. Než se však pustíte do prozkoumání jedinečných zákoutí, musíte se podívat, kde se nachází pro vás ideální Chorvatsko hotel. Díky obsáhlým a přehledným webovým stránkám si snadno vyberete to nej ubytování pro dovolenou. Zkuste si lokalitu Poreč, kde se nabízí hotel Laguna Istra. Ten disponuje venkovním bazénem a na pláž stačí ujít pouhých 200 m. Zabydlet se lze v několika typech pokojů – s výhledem do parku nebo k moři. Příznivci all inclusive služeb nevynechají hotel Zorna nedaleko města Poreč. Travnatá, dlážděná, oblázková a skalnatá pláž se rozprostírá jen třicet metrů od hotelové budovy. K dispozici budete mít též venkovní bazén se sladkou vodou, restaurace, bary, internetové připojení za příplatek, satelitní televizi a mnohé další vybavení.