Nové auto bez starostí? Zkuste operativní leasing!

Ještě stále se najde procento lidí, kterému při vyslovení slova leasing stoupají hrůzou vlasy na hlavě. Přitom operativní leasing je maximálně bezpečný a komfortní a využívá ho stále více lidí. Mít operativní leasing je totiž také vysoce pohodlné, neboť odpadají starosti o detaily vozu a vám zůstává pouze radost a požitek z jízdy. Operativní leasing s sebou nese řadu dalších výhod a to nejen pro soukromé osoby, ale též podnikatele. Ti si mohou operativní leasing dát do nákladů a ušetřit. Navíc se nemusí starat o výměnu olejů, přezouvání gum či technické a jiné prohlídky. S operativním leasingem je jízda autem radostnější a naprosto bezproblémová.

Operativní leasing šetří čas i peníze

Nejen podnikatelé sahají po operativním leasingu, jsou to třeba soukromé osoby, které od svého auta očekávají stoprocentní jízdní vlastnosti bez limitů. Pokud patříte mezi úspěšné lidi, pak operativní leasing dokonale podtrhne váš životní styl. Výhodná služba pronájmu vozidla vás nijak nesvazuje a naopak nabízí řadu výhod po celou dobu užívání. Vyberte si operativní leasing VW či jinou značku, jež vás učarovala. Auta na leasing jsou ve vynikajícím technickém stavu a připravena okamžitě na pořádnou jízdu.

Benefity operativního leasingu

Auto na splátky nemůže operativnímu leasingu vůbec konkurovat. U operativního leasingu nemusíte platit akontaci, takže nezaplatíte nic dopředu a nestojí před vámi žádná půjčka na auto. V současné době jsou navíc podmínky této formy leasingu skvěle nastavené a nejvýhodněji využívané. V ceně získáváte veškerá pojištění a nemusíte řešit prodej auta nebo jezdit ve starším modelu. Nové auto si můžete zvolit prakticky každé dva roky a jít tak s trendy. To ocení především podnikatelé. Se stále novým autem totiž nemusíte nijak snižovat svůj společenský status nebo se obávat prodeje vozidla. A jak již bylo zmíněno výše, náklady spojené s leasingem firmy použití do nákladů. U vlastního auta, do něhož musíte vložit i často dlouho spořené peníze, musíte investovat po celou dobu provozu vozidla. Každý rok vás automobil vyjde na několik tisíc korun, protože musíte platit akontaci, všechna pojištění, servisní prohlídky či případné opravy. Navíc pokud kupujete automobil z druhé ruky, mohou se po čase objevit skryté vady, zatímco u operativního leasingu přesně víte, jaké platby vás každý měsíc čekají, a neřešíte žádné finance za návštěvy servisu.

Na cestách opatrně

Kontrola bodového konta každého řidiče bude ještě snadnější. Co se chystá? Bude možné zjistit řadu údajů, třeba jméno, příjmení, číslo řidičského průkazu a datum platnosti i další informace třeba o končící platnosti řidičského průkazu. Další zajímavé články a aktuální informace najdete online na blogu vyhlášené společnosti, jež se zabývá operativním leasingem a nabízí prvotřídní služby.