Na letní dovolenou ještě není pozdě

K dvouměsíčním letním prázdninám neodmyslitelně patří dovolená u moře, kde přijdete na jiné myšlenky a odbouráte stres. Z obrovské konkurence cestovních kanceláří těžíte především vy jako koncový zákazník, neboť si můžete vybrat zájezd s příjemnou cenou a pestrým programem. Nicméně procházet nabídky všech cestovních kanceláří by bylo únavné a časově náročné. Dovolujeme si vám představit webový portál NewTravel.cz, který disponuje praktickým a užitečným nástrojem – srovnání zájezdů.

Srovnávač zájezdů šetří čas i peníze

Nespornou výhodou srovnávače zájezdů je výrazná úspora času. Nemusíte nikam chodit, protože vše vyřídíte z pohodlí domova. Stačí vám počítač a připojení k internetu. Na webové stránce NewTravel.cz je k dispozici srovnávač, kde vyplníte vysněnou zemi (případně lokalitu či hotel), datum odjezdu a návratu, variantu stravování a způsob dopravy. Dále můžete nastavit cenové rozpětí, úroveň ubytování a preferované cestovní kanceláře.

Jakmile si z aktuálních zájezdů vyberete, můžete okamžitě s danou cestovní kanceláří uzavřít smlouvu.

Praktický rozcestník

Rok co rok se nabídky cestovních kanceláří liší. Některé zkvalitňují své služby, jiné pokulhávají. Není rozumné neustále kupovat zájezdy od jedné a té samé firmy deset let po sobě. Srovnání zájezdů vám dá jakýsi rozhled, kam a za kolik můžete vyrazit.

Databáze srovnávače obsahuje více než 20 tisíc hotelů a 105 ověřených cestovních kanceláří. Doposud prostřednictvím NewTravel.cz vyhledalo dovolenou na 70 tisíc zákazníků, kteří byli se službami maximálně spokojeni. Dovolená by měla odpovídat vašim požadavkům a splňovat vaše nároky, byť jsou i vysoké.

Na své si přijdou milovníci relaxace na pláži, příznivci historie a kultury, ale také nadšení sportovci. Programy zájezdů jsou pestré.