Japonsky se dá naučit…

Japonský jazyk získává na stále rostoucí popularitě. Nejsou to jen zaměstnanci zahraničních společností, mezi jejichž obchodními partnery jsou právě Japonci. I mnoho normálních lidí se chce před plánovanou dovolenou do této země řádně připravit a být alespoň částečně v obraze, pokud jde o základní nebo pokročilé vědomosti.

Máte-li zájem o praktický kurz japonštiny, využijte k tomu jedno z nejznámějších vzdělávacích center v České republice. Vsaďte na služby profesionálních lektorů, od nichž lze očekávat individuální přístup a vysokou kvalitu. Ta je dokonce potvrzena členstvím v Asociaci certifikovaných jazykových škol.

Kurz japonštiny pro každého

Výše uvedeným specialistou je jazyková školy Lingua Sandy, v jejímž podání máte záruku dlouhodobých tradic a prověřené metody výuky. Více, jak 23 let praxe v oboru a 41 evropských a světových jazyků dělá z tohoto centra jedničku v ČR.

Výuka japonštiny je u tohoto profesionála spojena především s velkou spoustou kladů.

· Volba z letních kurzů pro začátečníky, mírně pokročilé a pokročilé

· Vynikající zázemí z pohledu vyučovacích tříd

· Kvalitní studijní materiály

· Důraz na maximální rozvoj dovedností studentů

Metodika nauky je navíc pravidelně kontrolována a prověřována předním metodikem z Karlovy Univerzity, což také o mnohém vypovídá.

Výuka japonštiny levou zadní

Neváhejte a zapište sami sebe nebo své děti na praktické kurzy japonštiny, jež budou z časových důvodů plně vyhovovat vašim možnostem. Vsaďte na zajímavé cenové podmínky a především kladné výsledky. Výjimkou není ani výuka japonštiny spojená s konverzací s rodilým mluvčím. Jednoduše pro každého něco.

Nejsnazší cestou k efektivnímu vzdělávání v této jazykové oblasti bude internetový portál lingua-sandy.cz, kde lze využít některý z předkládaných komunikačních kanálů. Zaregistrujte se ještě dnes.