Nábytek přímo od výrobce na míru

Originální nábytek dokáže oživit interiér a dodat mu jedinečný nádech. Bez ohledu na to, zda se vám líbí hladké čisté linie anebo upřednostňujete industriální bydlení či snad venkovský styl. Profesionálové s vlastním moderním strojím softwarovým vybavením pro výrobu nábytku si poradí se vším. Nábytek vám navrhnou, vyrobí a sestaví. A jako bonus vás překvapí atraktivní cenou!

Přesnost a jedinečnost v každém centimetru

Rozhodnete-li se pro kuchyně na míru Pardubice, garantují vám zkušení designéři nejen nadčasové provedení linky či pracovní plochy, ale také funkční a praktické řešení úložných prostor. Poradí vám s vhodným rozmístěním spotřebičů a navrhnou vhodné barevné kombinace pro zachování stylu designu domova. Základem úspěchu a pozitivních recenzí je precizní práce znalého českého výrobce, který pracuje s prémiovou kvalitou materiálů a sleduje aktuální trendy. Díky tomu jsou navrhované kuchyně nadčasové, rafinovaně kombinující funkčnost a praktičnost a v neposlední řadě též nabízené pro malé místnosti, atypické prostory i velkorysé kuchyně, kde vynikne ostrůvek nebo větší jídelní stůl navazující na kuchyň.

Nábytek na míru do každého pokoje

Velké oblibě se těší i další kusy nábytku navržený speciálně podle vašich představ. Oproti klasickému sektorovému nábytku se nemusíte omezovat rozměry či barvami. Velký rozdíl je samozřejmě i ve kvalitě zpracování a použitých materiálech. Pokud zvažujete nákup nové skříně, vsaďte na vestavěné modely. Takové skříně si navrhnete podle svých potřeb s dostatkem úložného prostoru, polic, zásuvek i místa pro zavěšení oděvů. Vestavěné skříně jsou vhodné do ložnice, dětského pokoje i na chodbu a díky své velikosti až ke stropu využijete skutečně každý potřebný centimetr. Ani u skříní se nemusíte omezovat typizovanými rozměry či snad dekory. Malý tip na závěr. Pokud chcete místnost opticky rozšířit, pořiďte si na čelo skříní zrcadlo, jestliže chcete skříň maximálně skrýt, použijte jednoduchý bílý dekor jako jsou zdi v místnosti.

Zdroj obrázku: https://www.lj-kuchyne.cz