Nezapomenutelná svatba na Moravě

Když se dva lidé rozhodnou spojit své životy, nesmí chybět pořádná zábava, na jakou jen tak snadno nezapomenou. Svatba na Jižní Moravě patří k nejvyhledávanějším lokalitám nejen na firemní akce a degustace, ale pochopitelně i na svatby.

Zábava ve vinařském kraji

Pokud hodláte uspořádat svatbu mimo svůj domov, vyzkoušejte svatební místa Jižní Morava, kde se setkáte s příjemnými lidmi a jedinečným prostředím. Krajina pod Pálavou vás správně romanticky naladí, protože pohled na rozsáhlé vinice a poklidnou přírodu umí dělat divy. Každého ihned napadne nějaký vinný sklep, kde se během ochutnávání místních vín nezapomíná na ohromnou zábavu. Bavit se budete tak, abyste na tento čas dlouho nezapomněli. Jakmile skončí svatební obřad, vyfotíte se a poté se všichni společně odeberete ke stolu s menu připraveným na míru. Při této příležitosti se chuťové buňky hodně podráždí, proto si lze objednat i rautové občerstvení obsahující nejrůznější druhy pochoutek. Nevyhnete se ani degustaci těch nejkvalitnějších místních vín.

Svatební veselí se vším podle vašeho přání

Je pochopitelné, že se okamžitě po hostině nebudou hosté přemisťovat do vzdálených koutů naší vlasti. Připraveno je stylové ubytování pro desítky hostů, přičemž novomanželům se připraví speciální pokoj, kde si mohou užít tu nejkrásnější svatební noc. Svatba Jižní Morava je podmíněna minimálním počtem čtyřiceti hostů. Uvažujete o větším počtu pozvaných? Vejde se jich sem až kolem stovky. Slavnostní obřad si lze dopřát v chráněné kulturní památce České republiky. Kostel sv. Bartoloměje je nakloněn i necírkevním sňatkům. Svatba na Jižní Moravě se odehraje ve Vinařském dvoře na faře v Ivani, kde na vás dýchne historická atmosféra dvoru mezi zdmi barokní zahrady. Sklep byl rekonstruován a má již za sebou více jak dvě stovky let své existence.