Nový diář = nový začátek

A je to tady! Konec roku se nezadržitelně blíží a s ním souvisí i pořizování nových kalendářů a diářů. Jak jinak se sluší a patří zahájit nový rok? Jedině předsevzetím a kvalitním diářem, kam budete vepisovat své osobní i profesní úspěchy. Jestliže také patříte mezi fanoušky staré dobré klasiky a psané slovo má pro vás větší význam než poznámka vepsaná v chytrém telefonu, investujte do špičkového diáře. Bude stále s vámi, bude vaší ozdobou a zároveň vždy připomene přesně to, co potřebujete. Diář je praktická pomůcka pro studenty i manažery a díky preciznímu zpracování dokáže rovněž zdobit.

Český výrobce jako sázka na jistotu

Nákup diáře se může jevit jako naprosto jednoduchý úkol, nicméně pro náročné zákazníky je připravena široká nabídka zahrnující mimo jiné i vkusné reklamní diáře pro společnosti. Na ně lze natisknout či vyrazit logo společnosti, motto, citát, nebo jinou upoutávku a udělat tak z obyčejného deníku atraktivní reklamní předmět. Česká společnost patří mezi tradiční výrobce diářů a kalendářů a díky tomu nabízí skutečné skvosty mezi deníky. Dnes seženete třeba diáře s vyměnitelnou náplní, praktickou gumičkou, poutkem nebo malé, kapesní diáře vhodné třeba do saka. Dáváte-li přednost kreativnímu pojetí produktů, nadchnou vás originální diáře, mezi nimiž nechybí motivační deníky pro seberozvoj a plnění vytyčených cílů. Takového papírového pomocníka ocení každý jako dárek pod stromeček či k zahájení úspěšného roku.

20 let na trhu

Letité zkušenosti se promítají do kvality a preciznosti zpracování. Diáře Helma patří mezi atraktivní a vyhledávané zboží, což dokazuje i produkce více než 6 miliónů kusů v celkem dvaceti evropských zemích. Vyberte si svého parťáka na schůzky, úkoly, poznámky a uvidíte, že už vám neuniknou žádné narozeniny, výročí, úkoly ani vlastní myšlenky.