Školní batohy od firmy Still

Máte doma budoucího prvňáčka a možná, že mu Ježíšek nadělí nový školní batoh nebo aktovku? Pak je před vámi důležitý úkol – pomoci Ježíškovi vybrat právě ten nejlepší, který vašemu potomkovi bude dlouho a dobře sloužit.

Vybíráme aktovku pro děti školou povinné

Trh je poměrně dobře zásobený různými druhy školních aktovek i batohů, a to nejen kamenné galanterie a papírnictví, ale také internetové obchody. V nich je možná nákup o něco pohodlnější, protože e-shopy disponují většinou větším počtem nabízeného zboží. Školní batohy je nutné vybírat s ohledem na věk dítěte. Něco jiného je školní aktovka pro prvňáčka a odlišné vlastnosti má studentský batoh. Zatímco pro školáka je třeba, aby aktovka měla anatomicky tvarovaná záda a reflexní bezpečnostní prvky, byla lehká a dobře se nosila, u studentských batohů dbáme hlavně na design a na to, aby měl batoh i přihrádku pro notebook.

Still – batohy pro zvídavé žáky i studenty

Český výrobce Still svou výrobou aktovek a batohů cílí na mladší i starší žáky, kteří jeho produkty nosí každý den do školy. Z toho vyplývá, že toto zboží musí být hlavně kvalitně zpracované, aby vydrželo každodenní zátěž. Zákazník má možnost si vybrat z několika druhů setů, jež se skládají z batohu, peněženky, boxu na svačinu, pouzdra – vše v jednotném designu. Hledáte-li školní batoh pro 2. stupeň, možná bude stačit zajít do některého z kamenných papírnictví, kde se výrobky firmy Still často prodávají.

Výhody batohů Still

Firma Still se snaží vycházet vstříc požadavkům svých malých i větších zákazníků. Pochopitelně se snaží, aby její produkty měly užitné vlastnosti, které tito zákazníci ocení. Jedná se hlavně o nízkou hmotnost batohů. Všeobecně je známo, že školní studentské batohy musejí pojmout spoustu těžkých učebnic a sešitů. Z tohoto důvodu je nízká hmotnost batohu prioritní vlastností.