Ušetřit můžete i za trenýrky. Nakupujte značkové v akci!

Pokud vám partnerka řekla, že na sobě zbytečně šetříte, protože si kupujete laciné, neznačkové spodní prádlo, měla svatou pravdu. Není úspora jako úspora a v případě tohoto sortimentu platí, že kdo si připlatí, ve finále ušetří mnohem více. Pokračujte ve čtení a dozvíte se, proč byste si měli udělat radost kvalitními trenýrkami od některého z renomovaných výrobců.

Levné trenýrky nejsou levné

Jak tomu rozumět? Jednoduše: spočítejte si, kolikrát do roka nakupujete nové spodní prádlo, protože to staré vypadá, jako byste ho měli snad od nepaměti. Stačí několik pracích cyklů a materiál evidentně ztratí původní vlastnosti. Nosit takové trenýrky není nic příjemného – a když se na nich objeví první díry, musí do koše.

Pokud si pořídíte značkové prádlo – například stylové české trenýrky Styx či trenky Represent, zaplatíte za ně o něco více, ale vydrží vám podstatně déle. Při každodenním nošení navíc pocítíte zásadní rozdíl. Nic vás nebude tlačit, škrtit či svědit.

trenky Represent

Kromě toho, že nákupem značkových trenýrek v konečném součtu ušetříte peníze, nebudete ztrácet čas pravidelným doplňováním prádelníku. Prostě si pořídíte dostatečný počet kusů a dlouho nebudete muset otázku spodního prádla řešit. Na nepříjemné situace, kdy bezradně přebíráte děravé trenýrky a hledáte alespoň jedny v použitelném stavu, si ani nevzpomenete.

Nakupujte v akci nebo v sadách, ušetříte ještě více

Známé pravidlo zní: při nákupu většího počtu kusů dostanete slevu. Platí to například v Trenýrkárně – specializovaný prodejce značkového spodního prádla nabízí cenově výhodné sety, ale také samostatné kusy v akci se slevou ve výši až několika desítek procent.

Pro vás to znamená jediné. Pohodlné a velmi stylové pánské bavlněné trenýrky můžete získat za neodolatelnou cenu. A až se vás partnerka příště zeptá, proč na sobě tak šetříte, překvapte ji svým novým spodním prádlem.