Ochutnejte sílu bylin jedním tahem

Že je cigaretový kouř velmi nepříjemný, dokazuje řada aktivit, jež se má zasloužit o čistší restaurace a veřejná místa. Proto je dnes stále platný zákaz kouření na zastávkách i v hospodách a restauracích. Lidé si chtějí vychutnat atmosféru jednotlivých podniků a ne řešit nepříjemných cigaretový zápach, jehož se jen tak nelze zbavit. Kuřáci tak mají na výběr, kouřit buďto venku, popřípadě s kouřením seknout. A že to není vůbec lehké, potvrdí každý vášnivý kuřák. Existuje ale způsob, jak kouření omezit, vyměnit za zdravější formu a zároveň nebýt cítit po typickém tabákovém odéru.

Vaporizér a e-liquid

Stále více kuřáků sahá po elektronických cigaretách, jež slibují zdravější kouření bez vdechování škodlivých látek. Vaporizér na byliny vám umožňuje vychutnat si pravou chuť bylin, konopí i aromatických olejů, e-kapalin či plastických směsí. Bezpečné fungování zajišťuje elektronicky regulované topné tělísko, které zahřívá odpařovací komoru, dosahuje teploty přesně pod bodem spalování a tím uvolní všechny účinné látky z bylin a konopí, aniž by došlo k produkci kouře a karcinogenních látek. Když si pak spočítáte náklady na provoz, je vaporizér na konopí levnější než klasická cigareta, zároveň vysoce účinný a chuťově nesrovnatelný!

Vyberte si příchuť, hustotu i sílu

Online pohodlně nakoupíte také e-liquid. Jedná se o speciální kapalinu, která v sobě ukrývá vybranou příchuť. Může to být třeba šťavnaté ovoce, svěží citrusy, tradiční tabáková vůně či kombinace vůní. Náplně se prodávají v různém obsahu a stejně tak se liší hustotou a obsahem nikotinu. Přední výrobci sází na kvalitní obsah, díky němuž si na maximum užijete zážitek z elektronického kouření. Navíc vaporizér je diskrétní, vejde se do každé tašky či kapsy a můžete ho mít stále při sobě, aniž byste nepříjemným zápachem obtěžovali okolí.