Podzimní oblečení do přírody – přinášíme inspirativní seznam!

Blíží se podzim, roční období, které mají v oblibě především ti, co se rádi věnují venkovním sportům a různým aktivitám. Je to ideální doba na výlety, turistiku, jízdu na kole, lezení po skalách nebo jen k procházkám. Patříte i vy mezi aktivní lidi milující pohyb na vzduchu?

Níže najdete seznam outdoorového oblečení, které rozhodně na podzim i zimu využijete. Nechte se inspirovat!

Outdoorové bundy

Úplně každý, kdo rád tráví čas v přírodě, využije outdoorové bundy. V dnešní době mají tak luxusní designy, že si je budete chtít vzít i do města. Pyšní se řadou vychytávek, jako jsou třeba otvory pro palce na rukávech. Neprofouknou ani promoknou, riziko prochladnutí je sníženo na minimum.

Outdoorové kalhoty

Každý ocení kvalitní outdoorové kalhoty. Měly by mít kapsy a být vyrobeny z měkkého příjemného materiálu. Nesmí vás nikde tlačit, musí být maximálně pohodlné. Jen tak si výlet v přírodě užijete na maximum. Skvělé outdoorové kalhoty nabízí například značkFjällräven.

Funkční trička a tílka

Pokud funkční oblečení ještě nevlastníte, napravte to. Ihned po první vycházce totiž poznáte ten rozdíl. Funkční trička sají pot, a jsou tudíž neskutečně komfortní. Lze si je pořídit s krátkým nebo s dlouhým rukávem. Za nás je to jedna z nejdůležitějších položek v „outdoorové skříni“.

Outdoorové mikiny

Stejně jako funkční triko využijete také funkční mikinu. Stejně tak jsou ale oblíbené i fleecové mikiny, které jsou heboučké, lehké, skladné a velmi pohodlné. Možnost zachumlat se do takové mikiny, když vás přepadne cestou v přírodě silný vítr, je ta nejlepší věc, která vás může potkat.

Funkční legíny

Legíny využijí ženy sportovkyně. Ideální na podzimní a zimní túry jsou ty, které mají hřejivou vrstvu s merino vlnou. V takových se budete cítit jako v bavlnce!

A co dál? Pokud tohle všechno máte, mrkněte ještě, zda vám nechybí boty do přírody, sportovní ponožky, čepice, rukavice a outdoorový batoh. Pokud ne, jste skvěle připraveni na podzimní dobrodružství!