Koncové měrky ze speciální oceli

Porovnávání rozměrů se nesmí podceňovat, jinak dojde zbytečně k vyrábění zmetků na vyhození. Minimalizování nechtěných produktů zajistíte pomocí kvalitních nástrojů, kam zapadají kalibry a nejrůznější měřidla s příslušenstvím. 

Rychlé odhalování odchylek

Odchylky od profilu, velikosti a nejrůznější vady pomohou snadno a rychle odhalit speciální nástroje. Kalibry umí ekonomicky a spolehlivě naleznout vadné závity. Zmetkové i dobré závitové kalibry se zhotovují z kalibrační speciální oceli. Nabídka zahrnuje kalibry pro všechny druhy závitů – pro vnitřní závity, kroužky pro vnější závity, obkročné, třmenové a speciální kalibry podle vašich nákresů. Nechybí ani modely M, G, UNF, UNC, NPT, Rp, UNEF, TR, BSF, UNJEF a další. K délkovému měření slouží koncové měrky, konkrétně k veškerému přesnému měření, k nastavování, ke kontrole i ke kalibraci měřících přístrojů a měřidel. Měrky k měření délek se dodávají jednotlivě i v sadách. Na výběr máte měrky keramické, tvrdokovové a ocelové s vysokou odolností. Věděli jste, že keramické měrky oplývají až desetkrát větší odolností vůči otěru než ocelové? Vyzkoušejte je! 

Koncové měrky samostatně i v sadách

Jednotlivé koncové měrky získáte samostatně až do rozměru tisíc milimetrů. Základní koncové měrky podle DIN3650 můžete mít v třídách přesnosti 0 a 1. Zájemci nakupují také sady koncových měrek, a to s 31, 87 nebo 103 díly. Johansonovy měrky podle DIN EN ISO 3650 se vyrábějí ze speciálně legované a vystárlé oceli. Jednotlivé kusy měrek jsou označeny identifikačním číslem. Dlouhé koncové měrky mají přesnost podle DIN EN ISO 3650 a nabízejí se s různou přesností. Jistě vás potěší příznivé ceny a veškerý sortiment skladem. Lze zajistit i dodávku společně s kalibračními listy z akreditované laboratoře. Existují i možnosti zakázkové výroby, kdy se realizují speciální požadavky klientů na základě výkresů.