Půjčka od nebankovní společnosti jako náhrada hypotéky

Sníte o vlastním bydlení, ale banka vám nechce poskytnout hypoteční úvěr, jelikož pro ni nejste důvěryhodná osoba? Máte záznam v registru dlužníků nebo nemáte jak doložit své příjmy? Nebojte, stále existuje řešení v podobě nebankovní půjčky, je však potřeba vybírat společnost, které svěříte svou důvěru, s velkou obezřetností. 

Kde získat úvěr na bydlení

Pakliže jste neuspěli při žádosti o hypoteční úvěr v bance, máte v dnešní době šanci získat půjčku jinde, a to i v případě, že jste se třeba v minulosti opozdili se splátkami jiného úvěru, nebo nemůžete doložit některé zdroje svých příjmů. Webové stránky nebankovni-finance.cz nabízí možnost půjčky i za předpokladu, že žadatelé o úvěr nebyli dostatečné bonitní pro bankovní společnosti.

Pro získání tohoto úvěru musí klient splňovat v podstatě jen tři věci, kterými jsou trvalé bydliště na území České republiky, platný občanský průkaz a možnost ručení jinou nemovitostí. Příjem klienta se přitom prokazuje pouze v některých specifických případech. Nebankovní půjčka se zástavou nemovitosti je navíc velice rychle vyřízena. Od podpisu úvěrové smlouvy má žadatel peníze na účtu do 48 hodin.

Jak o půjčku žádat

Žádost o úvěr je možné provést jednoduše z domova, a to vyplněním online formuláře na webových stránkách nebankovni-finance.cz. Pro podání žádosti je potřeba ve formuláři uvést částku, kterou potřebujete půjčit, vaše jméno a příjmení, adresu, email, telefon a rodné číslo. Nakonec je potřeba vyplnit, zda jste vlastníkem nemovitosti, jíž použijete k určení, či nikoliv. Po odeslání žádosti se s vámi spojí pověřený pracovník společnosti.

Kromě půjčky na bydlení je navíc možné žádat také o podnikatelský úvěr, a to až do výše 50 milionů korun s úrokovou sazbou od 4,9 %. Pakliže máte u různých společností více úvěrů a rádi byste je sloučili do jednoho, není problém zažádat o jejich konsolidaci. Vše přitom zařídíte online přímo na webu nebankovni-finance.cz