Potřebujete se zbavit auta za hotové?

My víme, jak na to. I když máte auto na odpis, můžete na něm ještě něco vydělat. Prodat auto za hotové se vyplatí, jelikož se zbavíte auta, které nepotřebujete, budete s tím mít minimum starostí a ještě dostanete slušné peníze. 

Jak prodat auto na náhradní díly?

Staré auto, havarované, nebo dokonce vrak, který nevyužijete. Všechny mají ještě své zhodnocení. I když jde o vozidlo v dezolátním stavu, stále se dá prodat na náhradní díly (https://zahotove.cz/prodej-auta-na-nahradni-dily/). A můžete za ně získat hotové peníze. Jen si vezměte, že kdybyste zkoušeli dát auto do bazaru, ocitnete se mezi velkou konkurencí. Vedle bude spousta jiných vozidel, takže si potenciální kupec může vybírat. A jestli nenabídnete už lukrativní autíčko, budete na peníze čekat dlouho, pokud byste vůbec auto udali. Když budete prodávat přes internet, možná vůz nebo i díly špatně oceníte, když se v oboru nevyznáte. Navíc internet je prostředí, kde můžete snadno naletět. Je proto lepší se obrátit na někoho, kdo se zabývá likvidací vozidel

Jak je to s likvidací vozidel?

Nechte to na odbornících, kteří se v oboru vyznají a vše tak zařídí za vás. Nebudete se trápit s administrativou, dokumentací, evidenčními kontrolami, odhlašováním, pouze zajdete na příslušný úřad s připravenou dokumentací. Náhradní díly jsou dnes žádané, protože v dnešních cenových relacích nových komponentů je zájem o stále funkční prvky. Výkup aut je bezproblémový a rychlý. Specialisté přijedou za vámi, ocení vozidlo a vy se rozhodnete, zda jej prodáte. Daná firma pak koupí vůz za hotové, vydá vám protokol o ekologické likvidaci, a ten jen předložíte na registru vozidel, až necháte auto odhlásit. Nebudete mít starosti s tím, kam s vrakem, nikdo vás nebude uhánět, že někde dlouho stojí. Rozprodejte proto auto na díly a vydělejte na tom. Na tyto služby si pozvěte firmu Zahotove.cz, kteří mají bohaté zkušenosti a poskytnou služby na míru vašim potřebám.