Půjčovna dodávek vyřeší problémy při stěhování

Pokud vás v nejbližší době čeká stěhování do nového bydlení, pak určitě právě řešíte, jakým způsobem to provedete. Možností je hned několik. Buď si najmete firmu, která práci udělá za vás, nebo se spolehnete na své vlastní síly. K tomu druhému řešení ale budete potřebovat prostorné vozidlo, nejlépe dodávku. Lze si půjčit. Jak na to? 

Pronájem dodávky v Praze 

Koronavirová epidemie otřásla financemi v mnoha rodinách, kde se nyní počítá každá koruna, která má být vydaná. Není to příjemná situace, ale je třeba ji zvládnout. I při stěhování můžete ušetřit, když se do toho pustíte sami. Krabice si lze obstarat v některém obchodě, kde je mívají k dispozici, a na převoz všech sbalených věcí využijete pronájem dodávky v Praze

Budete-li hodně rychlí a zvládnete vše převézt do nového bydlení během jednoho dne, zaplatíte necelou tisícovku. Je to rozhodně méně než při využití služeb stěhovací firmy.  Ano, je s tímto způsobem stěhování více práce, ale stojí to za to, když se vám podaří ušetřit. V době krize je to výhra. 

Půjčovna dodávek v Praze 

Kam za vozidlem vhodným ke stěhování nábytku a ostatních věcí vyrazit? Půjčovna dodávek v Praze nabízí zajímavé služby, které se vyplatí vyzkoušet. Patří mezi ně i například zahrnutí denního limitu 250 kilometrů zdarma v půjčovném. Pokud se stěhujete po Praze nebo kousek za ni, do limitu se vejdete. A když ne, pak za každý další kilometr vám půjčovna doúčtuje sazbu ve výši 1,90 až 2,90 Kč bez DPH.

Na výběr je několik druhů dodávek podle velikosti, z nichž si lze vybrat tu nejvhodnější pro vás. Všechny půjčované automobily jsou pravidelně servisované, mají uhrazenou silniční daň i koupenou dálniční známku pro Českou republiku. K jejich řízení vám postačí řidičský průkaz skupiny B, trochu šikovnosti, zručnosti a pochopitelně dodržování dopravních předpisů.