Regály a regálové systémy zajistí dokonalý přehled i v náročném provozu

Při práci je velice důležité udržet pořádek. Jen tak lze zajistit dostatečnou efektivitu bez ohledu na to, v jakém oboru samostatný podnikatel, střední firma nebo velká společnost působí. To ale není vždy snadné. Zejména tam, kde je velká fluktuace zboží a materiálu, je přitom dokonalý systém, v němž má vše své přesně stanovené místo, základem úspěchu. Podobně tomu je i v dílnách, archivech a na celé řadě dalších míst.

Regály a regálové systémy pojmou vše potřebné. A v jejich obsahu se snadno orientuje

Regálové systémy prokáží nedocenitelnou službu zejména tam, kde je třeba zajistit snadný přístup k jejich obsahu. Jsou prostorově úsporné a k dostání jsou v nejrůznějších provedeních od paletových regálů, které nacházejí využití hlavně ve skladech, logistických centrech a velkoobchodech, přes policové regály vhodné do kanceláří, prodejen a dílen až po regály do auta a regálové koše na tříděný odpad.

Velice užitečnými pomocníky jsou i plastové přepravky a palety

Plastové přepravky jsou dnes na většině míst zcela nenahraditelné. Mezi jejich velké klady patří nízká hmotnost a solidní odolnost. Prostor šetří stohovací přepravky, které lze jednoduše naskládat jednu na druhou. Přitom výborně drží na sobě a lze je snadno přemisťovat po více kusech na vozíku. Speciální typy přepravek využívají pekárny, masokombináty, řeznictví, ovocnáři a zelináři. Pro některé účely jsou ale vhodnější kovové bedny či plastové koše, sudy a vědra. K manipulaci s větším množstvím přepravek slouží palety.

Dílenský nábytek je pro řemeslníky nepostradatelný

Ti, kdo provozují vlastní dílnu, potřebují jiné vybavení než velké továrny a výrobní haly. Řemeslníkům usnadňuje práci dílenský nábytek navržený přesně na míru jejich potřebám. Pevné pracovní stoly poskytují dostatek prostoru, kovové dílenské skříně, zásuvkové vozíky a další kusy nábytku pojmou veškeré nářadí i materiál.