Společnost Geosan Development prodává nové byty, u kterých si můžete sami navrhnout interiér

Nových bytů k prodeji se v České republice nabízí tisíce. Největší nabídka je přirozeně v Praze, kde je zájem o bydlení každoročně největší. Není divu, že svou pozornost zde soustředí řada developerských společností, jež se zaměřují na výstavbu dalších a dalších nových bytů. Výjimku netvoří ani Geosan Development, jedna z předních developerských společností u nás. Působí na trhu již od roku 1998, což je dostatečně dlouho na to, aby své projekty přizpůsobovala potřebám a přáním zákazníků.

Projekty, které realizuje v pečlivě vybraných pražských lokalitách mají svým potenciálním kupujícím co nabídnout. Zájemcům je poskytován prodej bytů s kompletním servisem od výběru bytu až po vybavení.

Odkud čerpat informace o nových bytech?

Informace o prodeji nových bytů se můžete dozvědět z nejrůznějších médiích. Hlavním zdrojem je přirozeně internet. Společnost provozuje několik portálů, ať už se jedná o webovou prezentaci společnosti, tak stránky zaměřené na realizované či právě vznikající projekty. Výhodou návštěvy těchto stránek je to, že si na nich můžete velice snadno a rychle vyhledat byt, který by mohl odpovídat vašim představám. Lze vyfiltrovat lokalitu, cenu, dispoziční řešení bytu a další konkrétní parametry.

Další možností je návštěva online magazínu. Kromě developerské činnosti společnost Geosan Development před nedávnem spustila magazín o bydlení www.bydleme.cz, na kterém pro své klienty i širokou veřejnost publikuje články zaměřené na bydlení. Tento magazín může být užitečným zdrojem informací, inspirace, rad i tipů. Nechybí samozřejmě články týkající se nabídky nových bytů.

Navštívit můžete také některý ze stavebních veletrhů, kterých se s oblibou společnost Geosan Development zúčastní. Ještě před tím, než se rozhodneme společnost oslovit se zájmem o byt, na veletrhu máte možnost se s nimi osobně setkat a seznámit se s případnou nabídkou bytů, aniž by byla schůzka nějak závazná.

Proč zvolit nový byt od Geosan Development?

Jak už bylo zmíněno v úvodu článku, nových bytů k prodeji se nabízí nespočet. Jenže často mají jedno velké mínus. Mají již určitou, často konkrétní podobu, včetně mnohých zařizovacích předmětů. Nelze tak ovlivnit jaká bude podlaha, případně dekor, jaká plastová okna, jaké obklady v koupelně, kde bude umístěna kuchyň, ložnice, obývací pokoj apod. Zájemce si může jen z části některé zařizovací předměty vybrat, dispoziční řešení je však již dané.

U Geosan Development je tomu jinak. V současně době pracuje na projektu LIBERTY BUILDING, který můžete shlédnout na těchto internetových stránkách: http://www.libertybuilding.cz/. Zajímavostí je to, že se jedná o jediný web s prodejem bytů nabízející možnost, aby si klienti sami navrhli podobu interiéru díky 3D virtuálnímu dekoratéru. Můžete si tedy vybrat vybavení bytu či si navrhnout změny dispozic.