Stále jste nenašli práci snů? Zkuste se stát realitním makléřem

O práci realitního makléře si často všichni myslí, že jen ukazuje byty, domy či komerční objekty k pronájmu a prodeji. To ale není tak úplně pravda. Dobrý realitní makléř vystupuje v několika rolích, pracuje v terénu s lidmi a sleduje aktuální trendy nemovitostí a nechybí mu ani čas strávený nezbytnou administrativou. Láká vás takové zaměstnání, kde jste pány svého času a pouze vaše píle a cílevědomost odpovídá finančnímu ohodnocení?

Jaký má plat makléř?

Realitní makléř plat dostává pravidelně v základu, přičemž velmi atraktivní složku tvoří provize. Nelze tedy přesně určit částku, která tvoří plat realitního makléře, ovšem každý šikovný makléř se může dostat na velmi zajímavé finanční ohodnocení. Důležité je, aby realiťák nesázel pouze na snadno vydělané peníze, ale zaobíral se též potřebami svých klientů. Jsou to třeba rodiny s dětmi, mladé páry i starší ročníky hledající klid. Proto spočívá práce realitního makléře také v konzultacích, vciťování se do potřeb a hledání ideálních řešení. Díky tomu je práce vhodná též pro ženy po mateřské, zkušené pracovníky před důchodem i naopak absolventů bez praxe. Důležité je odhodlání změnit práci, začít od nuly a posouvat se a samozřejmě nadšení pro práci s lidmi, která může být občas také složitější a plná výzev.

Volná místa u RE/MAX Nova

Chcete vyzkoušet, jaké realitní makléř práce dělá a s čím se denně setkává? Budete určitě mile překvapeni. Nyní máte jedinečnou příležitost stát se členem stále se rozrůstající společnosti s letitým působením na českém trhu. Zkušení makléři vás kvalitně zaučí, pomohou s prvními zakázkami a ukáží vám, že svět realit je velmi zajímavý byznys. Neváhejte se pustit do změny a vsaďte na zajetou společnost s působením po celé České republice a přátelským kolektivem. Práce realitního makléře je nejen zodpovědná, ale také vás začne naplňovat dobrý pocit, že v podstatě pomáháte lidem k jejich spokojenému bydlení.