Ušetřete a dělejte si P Shine doma

Hitem posledních měsíců se stala manikúra P Shine, což je speciální manikúra, při níž se používají produkty založené na čistě přírodní bázi. Název P Shine se objevil v roce 1958, kdy vznikla stejnojmenná tokijská společnost, která začala vyrábět sortiment pro tuto metodu. Dnes se P Shine rozšířila do všech koutů světa a stále více příznivkyní si získává i u nás. Ale vyjde levněji, když si koupíte sadu na P Shine domů, nebo když budete navštěvovat nehtové studio?

Cena nehtového studia

Pokud navštívíte nehtové studio s tím, že si chcete nechat udělat manikúru P Shine, pak byste měli počítat s cenou, která se pohybuje kolem 200 Kč. Tuto cenu si účtují klasická nehtová studia. Jestliže navštívíte luxusní studio, pak musíte počítat s cenou mnohem vyšší, dokonce i kolem 500 Kč. S tak vysokými cenami se setkáte hlavně v Praze, kde je luxusních studií nespočetně mnoho.

Ale v Praze se nachází i levná nehtová studia, která nabízí P Shine kolem 200 Kč až 300 Kč. Je však nezbytné manikúru pravidelně obnovovat, aby byl výsledek neustále tak krásný jako po první aplikaci. Doporučuje se navštěvovat na P Shine studio jednou za 4 až 5 týdnů. Sama uvidíte, jak se vám budou nehty líbit, a podle toho se rozhodnete, za jak dlouho nehtové studio navštívíte.

Cena domácí manikúry P Shine

Jestliže si chcete dělat manikúru P Shine doma, pak se neobejdete bez sady na tuto manikúru. Jedná se speciální kosmetický kufřík, který obsahuje všechny potřebné produkty. Jestliže chcete investovat do malé sady, pak zaplatíte na Rajnehtu.cz 456 Kč. Velká profesionální sada na P Shine vás vyjde na 1 170 Kč. Tyto ceny jsou sice vyšší, ale zato vám produkty vydrží na několik aplikací – malá sada vás vyjde až na pět aplikací. Záleží na tom, jak pastou plýtváte.

Znamená to tedy, že když si koupíte malou sadu za 456 Kč, pak vás jedna manikúra vyjde na 91 Kč. A to se určitě vyplatí. Přece jen cena 91 Kč je příjemnější než 200 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.