Virtuální sídlo firmy šetří vaše finance

Začínáte s podnikáním či již nějaký ten čas podnikáte a hledáte vhodné prostory pro kancelář? Dnes si ji můžete pronajmout téměř kdekoli. Nabídka komerčních prostor je natolik pestrá, že jen záleží na vás, kolik hodláte za administrativní prostor utratit. Pokud však sháníte takové místo, kde nebudete denně vysedávat, ale potřebujete nějakou kancelář a místo, kde se můžete sejít se svými klienty a partnery, pak pro vás může být velice výhodná služba virtuálního sídla.

Co je virtuální sídlo?

Virtuální sídlo firmy představuje velmi efektivní řešení, jak v této době ušetřit náklady na provoz společnosti. V rámci této služby si nepronajmete přímo fyzické prostory, ale pouze samotnou adresu, která se ve většině případů nachází v nějakém honosném kancelářské komplexu na prestižní adrese. Sídlo vaší firmy se tedy může nacházet kdekoliv v ČR, aniž byste zde museli své podnikání situovat. Klidně můžete podnikat třeba v Ostravě a sídlo společnosti bude nést některou z pražských adres.

Virtuální kancelář může mít několik podob a nemusí se v zásadě jednat jen o virtuální podobu, to znamená že si jen pronajímáte adresu. V rámci těchto služeb lze totiž využívat i služby další, které s tímto souvisí. Můžete si za příplatek objednat zasedací místnost, v případě, že budete potřebovat uskutečnit schůzku s klientem či obchodním partnerem, dále je možné zajistit prostory skutečné kanceláře, požádat o vedení účetnictví či si pronajmout další nadstandardní úkony.

Proč je virtuální sídlo výhodné?

Služby virtuální kanceláře jsou velice výhodné pro firmy, jež nepotřebují fyzickou kancelář nebo chtějí mít sídlo na lukrativní adrese, což přispívá k lepšímu image společnosti. Řada firem má své sídlo firmy v Praze, protože Praha je z pohledu podnikání nejprestižnější. Získáte kvalitní lokality i bez vaší přítomnosti a klidně můžete pracovat z pohodlí vašeho domova. Jestliže dojde k situaci, kdy za vámi na sídlo firmy Praha dorazí nějaká návštěva, příjemní pracovníci poskytovatele virtuálního sídla se jim budou věnovat. K dispozici vám bude zasedací místnost s veškerým kancelářských vybavením, jež můžete kdykoli využít. Samozřejmostí je příjem poštovních zásilek a upozornění na příchozí poštu e-mailem. Výhodou je také to, že se ztratíte finančnímu úřadu, neboť se zařadíte mezi tisíce dalších firem s pražskou adresou.

Nabídka sídel na prestižních adresách

Zajímavou produktovou nabídku virtuálních sídel v Praze nabízí společnost Central Office. K dispozici je vám několik balíčků služeb, jež můžete využít podle toho, co vše potřebujete v rámci virtuálního sídla využít. Vybírat můžete z následujících lukrativních pražských adres:

Truhlářská 1108/3, 110 00 Praha 1
Vyšehradská 1349/2, 128 00 Praha 2
Prokopova 148/15, 130 00 Praha 3
Na Zámecké 1518/9, 140 00 Praha 4
Plzeňská 1270/97, 150 00 Praha 5
Moulíkova 2238/1, 150 00 Praha 5
Sokolovská 366/84, 186 00 Praha 8
Ukrajinská 728/2, 101 00 Praha 10

Jestliže vás nabídka virtuální kanceláře zaujala, doporučujeme navštívit webové stránky www.sidlo-firmy-virtualni-kancelar.cz, kde naleznete detailní informace, včetně ceníku.