Nové modely BMW X6 a BMW hybrid i8 vás dostanou

Automobilová značka BMW vždy byla symbolem luxusu, prestiže a kvality. Je všem moc dobře známá a ani není potřeba ji nějak zvlášť představovat. Luxusní vozy BMW vždy okouzlovali svým nadčasovým designem i skvělými jízdními vlastnostmi. Značka neustále přichází na trh s novinkami a my si dnes představíme konkrétně dva modely, které ještě nebyly oficiálně představeny, ale my už si o nich můžeme povědět více. Jedná se o vozy BMW X6 a BMW hybrid i8, jež má nově v nabídce autosalon Mach Motors v Českých Budějovicích.

BMW X6 navazující model nové generace

Oblíbenost „x-kových“ řad byla obrovská a BMW aktuálně připravilo model nové generace – BMW X6. Tento krasavec oslní ještě sportovnějším a agresivnějším vzhledem a najde si nespočet příznivců, kteří si jej zamilují. Po exteriérové stránce tento model efektně kombinuje klasické kupé a SUV. Druhá generace BMW X6 je plná novinek a inovací, zejména přinese pohon na zadní kola. Model je agresivnější a rychlejší, což je dáno zejména nižší hmotností vozu a také nižší spotřebou. Interiér je taktéž laděn ve sportovním duchu a velice se podobá „x-pětkové“ verzi. K dostání bude také model s pohonem pouze zadních kol – sDrive35i. Oceníte i nové funkce, jako je rychlý start či Eco-pro, tzv. úsporný režim. Oficiální představení tohoto modelu by mělo proběhnout na Auto show v Paříži 2014 na začátku října.

X6-1920x1200-10-750x468

Revoluční Hybrid BMW i8

Pokud dáváte přednost hybridním vozům, pak vám jistě nemohou uniknout informace o novém modelu BMW Hybrid i8. Design tohoto vozu je velice futuristický, vyznačuje se jednoduchými elegantními liniemi, nízkým podvozkem a sportovním charakterem, přičemž je automobil docela extravagantní. Kombinuje elektromotor a zážehový motor. Interiér vozu je velice luxusní, nachází se v něm kožené čalounění a klasické čtyřmístné provedení. Jako první sportovní vůz přináší jedinečné výklopné dveře, které dodávají autu výjimečnost. Celkový dojem ještě maximálně podtrhují laserové světlomety. Z nuly na stovku se podle průzkumů tento hybrid dostane za méně než 4,4 sekundy. Velkým plusem je extrémně nízká spotřeba, která by měla činit 2,5 l na 100 kilometrů, přičemž elektromotor se až do 80% nabije jen za pouhé 2,5 hodiny. Vůz disponuje 3 režiny – ECO PRO, COMFORT a SPORT, což ještě více přidává na jedinečnosti tohoto modelu.

i8-2Zdroj fotografií: www.bmw.machmotors.cz