Vyčistěte v létě svou mysl. Na Pálavě vám bude krásně!

Chtěli byste letošní dovolenou strávit na jižní Moravě a nevíte přesně, jaké místo si vybrat? Možná vám bude náš článek inspirací. Představujeme vám penzion, který se nachází v srdci moravského vinařství. Vítejte na Pálavě!

Pavlov – kousek do Mikulova i k přehradě Nové Mlýny

Mnoho turistů míří každoročně do Mikulova. Je to krásné město, kde najdete vinárny, restaurace i vinné sklípky. Tu pravou romantiku jižní Moravy ale zažijete někde jinde: v malých kouzelných vesničkách, které vás přenesou do jiného světa. Pokud chcete na chvíli opravdu vypnout, zamiřte si to do Pavlova. Leží kousek od přehrady Nové Mlýny a do Mikulova je to pouhých 8 kilometrů.

Vesnička Pavlov umí jednu úžasnou věc: naprosto vás odtrhne od každodenních problémů! Bojíte se, že tady nenajdete komfortní a stylové ubytování? Bojíte se zbytečně. Právě tady totiž stojí úžasný penizion Florián, o jehož přednostech se dozvíte na stránce https://www.pensionflorian.cz/. My vám přinášíme to hlavní, co každého zajímá nejvíc.

Penzion Florián je místo, kde přijdete na jiné myšlenky

Každý, kdo míří na Moravu, si chce užít především klid, pohodu, dobré jídlo, dobré pití a možnosti zajímavých výletů. Penzion Florián nabízí útulné pokoje, které stejně jako celý objekt prošly v roce 2017 a 2018 rekonstrukcí. Každý pokoj disponuje ledničkou, televizí a WiFi připojením. Na každém patře je umístěna mikrovlná trouba, rychlovarná konvice a základní nádobí.

Součástí penzionu je samozřejmě restaurace, kde si výborně pochutnáte, a výjimkou tu nejsou ani večery s živou hudbou. Navštívit můžete vinný sklípek, a pokud budete chtít, můžete si posedět i na zahradě a sami si zagrilovat. Vše potřebné vám tu bude k dispozici.

Pokud vás zajímá více informací o penzionu, Pavlově a jeho krásném okolí, navštivte webovou stránku https://www.pensionflorian.cz/, kde se všechno potřebné dozvíte.