Zámečníci pomohou ve dne v noci

Zalomený klíček v zámku, zapomenuté klíče v zamknutém autě, zabouchnuté klíče uvnitř bytu, ztracený klíč od kanceláře – každý z nás se alespoň jednou za život ocitl v podobných situacích. Chybami se člověk učí a v budoucnu si budete na svazek klíčů dávat větší pozor. Ocitnete-li se však v podobné situaci, nabízí se vám rychlé a jednoduché řešení. Stačí oslovit zámečníky ze Záchranné technické služby, kteří si s problémy se zámkem hravě poradí. V následujících řádcích se podíváme, z jaké prekérní situace vás mohou zámečníci dostat.

Široké spektrum služeb

Záchranná technická služba zaměstnává kvalifikované a proškolené pracovníky, kteří během několika minut otevřou zabouchnuté dveře, vymění zámek a také dveřní vložky. Zámečník se bez problémů dostane do zabezpečeného trezoru, do něhož jste zapomněli přístupový kód. V kompetenci zámečníků je v neposlední řadě výměna kování všech vzorů či opravy vstupních dveří. Portfolio služeb je vskutku pestré.

Zámečníci Záchranné technické služby přistupují ke svým zákazníkům individuálně a ohleduplně. Tito profesionálové poskytují komplexní zámečnické práce včetně nonstop zámečnické pohotovosti po celé Praze a středních Čechách.

Volejte 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

Záchranná technická služba, která nabízí v hlavní metropoli a okolí zámečnické služby, je v provozu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Pakliže se ocitnete v nepříjemné situaci, stačí zavolat na číslo 800 290 291, případně navštívit oficiální web této společnosti. Po objednání služby k vám zámečník přijede v co nejkratším čase.

Pakliže jste si zabouchli osobní věci a doklady v kanceláři nebo v autě, můžete požádat také o policejní asistenci či jiné doplňkové služby. Aktuálně se můžete těšit na akční ceny, o nichž se více dočtete na webových stránkách www.zts.cz.