Údržba zeleně v okolí vaší firmy či hotelu

Na kvalitu exteriéru vaší firmy či hotelu byste měli klást stejně velký důraz jako na kvalitu interiéru. Upravené a udržované okolí vaší společnosti láká kolemjdoucí ke vstupu do objektu a působí reprezentativně. Údržba zeleně zahrad, parků a veřejných prostor by proto měla být svěřena do rukou profesionálů.

Sestřihané keříky, upravené záhony s květinami, jezírko s rybičkami, mohutný strom zastiňující lavičku – takové prostředí můžete vykouzlit kolem své společnosti, hotelu, ba dokonce i rodinného domu. Většinou je zdůrazňováno, že vzhled kanceláře či prodejny ovlivňuje vaši klientelu a obchodní partnery, nicméně stejné pravidlo platí i o exteriéru. Harmonické okolí působí příjemně, a proto se sem rádi budete vracet nejen vy a vaši zaměstnanci, ale také zákazníci.

Profesionální společností, která se postará o úpravu vaší zahrady či veřejného prostranství, je HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.. Tato firma se pyšní více než šestnáctiletou tradicí na tuzemském trhu. Její portfolio služeb zahrnuje veškeré služby od zajištění projektové dokumentace, přes provedení projektu, až po odbornou údržbu zeleně. V její kompetenci není pouze údržba zeleně, ale také ostraha objektů, úklid komerčních a soukromých prostor či hygienický servis.

Profesionální údržba zeleně a úklid komerčních prostor

Firma HONDL GLOBAL SERVICES v rámci údržby zeleně každému klientovi zhotoví individuální plán respektující jeho požadavky a potřeby. Plán zahrnuje komplexní informace o tom, jak pečovat o zahrady, sady a parky.

Jakmile pracovníci dokončí svou práci venku, přejdou do vnitřních prostor vaší firmy, neboť HONDL GLOBAL SERVICES zajišťuje úklid komerčních a soukromých prostor. Můžete si objednat jednorázový, pravidelný, generální, průmyslový, venkovní či stavební úklid.