Zhodnocení financí až 10 procent? Inflaci nepokoří, ale existuje

Neustále rostoucí inflace nutí spoustu lidí k zamyšlení se nad tím, jak zhodnotit uspořené peníze, aby neztrácely na své hodnotě. Inflace už dnes dosahuje takových hodnot, že je velmi obtížné nalézt investiční produkt, jehož zhodnocení by inflaci překonalo, přesto se dá dosáhnout velmi dobrých úroků. Skvělou investiční příležitost představují firemní neboli korporátní dluhopisy. 

Investujte tam, kde to má smysl

Dluhopisy neboli cenné papíry představují skvělou investiční příležitost s poměrně velkou mírou výnosu, která je pevně daná. Emitent, tedy společnost, které půjčíte finanční zdroje podložené cennými papíry, se totiž zavazuje zaplatit vám každý rok úrok z dluhopisu, takzvaný kupón – a ten se může u firemních dluhopisů vyšplhat až k deseti procentům, jako je tomu například u investice s Uniprospe.eu. Dluhopisy této společnosti jsou navíc splatné už na konci roku 2022 (jedná se o takzvané krátkodobé dluhopisy) a garantují výnos 9,5 procenta. Pokud tedy zainvestujete nyní, máte jistotu, že se vám peníze na začátku roku 2023 vrátí zhodnocené o téměř deset procent.

Proč investovat s Uniprospe

Na výběr máte celou řadu společností, do kterých můžete investovat, ale vždy je třeba vybírat takovou, u které máte jistotu její stability. Uniprospe je prověřenou společností s velmi slibnou budoucností, takže se nemusíte obávat toho, že byste o své finance přišli. Zabývá se totiž likvidací starých pneumatik pomocí pyrolýzy, při které vzniká uhlík, plyn a olej – tedy suroviny, které se dále využívají v cementárnách, a po kterých je neustále poptávka.

Ať už se rozhodnete pro investici s Uniprospe.eu nebo do jakýchkoliv jiných korporátních dluhopisů, investujte s rozmyslem a vždy se informujte o tom, jak investice funguje a kdy získáte své peníze zpátky.