Zpátky do formy s fitness Praha 9!

Sportem ku zdraví, jak praví staré přísloví, ale též k vysněným křivkám nebo pořádně objemným svalům! Do formy se můžete dostat po porodu, úrazu a též, jak to bývá, při novoročním předsevzetí zhubnout pár kilogramů. Jenže aby byl váš boj s kily úspěšný, je nezbytné vybrat si špičkové zázemí s širokou nabídkou sportovních aktivit, které vás neomrzí. Klíčovou roli hrají též samotní trenéři a lektoři lekcí, s nimiž se nabijete přívalem nové energie a překonáte své limity.

Posilovna jako základ

Zapomeňte na mýtus, že posilovna patří pouze mužům a že její pravidelné návštěvy zaručují pouze velké svaly. Kromě kulturistů si na své přijdou i ženy toužící po vyrýsovaném pekáči buchet na břiše či milovnice silového tréninku. Posilovna Praha se ihned po první návštěvě změní ve váš druhý domov. Na ploše o celkové rozloze 650 m2 ve dvou patrech samozřejmě najdete posilovnu vybavenou kvalitními a moderními stroji značky Hammer Strength a Life Fitness Pro2. Součástí posilovny je pak kardio zóna, lifterna a venku si můžete vyzkoušet workoutové hřiště.

Fitness Praha vám zaručuje vždy čisté a komfortní prostory včetně chytře řešených šaten a sociálního zařízení. Dáváte-li přednost skupinové lekci, pak si rezervujte hodinu kick boxu v sále na bojová umění. Skupinové lekce v aerobním sále jsou v ceně vstupného a vy tak rychle objevíte benefity kruhového tréninku nebo komplexního cvičení pro všechny věkové kategorie.

Místo pro tvrdý trénink i odpočinek

Dalším důvodem, proč zvolit právě fitness centrum v Praze 9, je bezproblémové parkování zdarma a atraktivní členské poplatky. V prostorách se konají též zajímavé akce mířené na zlepšení technických dovedností jednotlivých cviků či zdravější formy stravování. Ostych zaručeně ztratí i začátečníci, kteří mohou využít trenérských služeb a nechat si poradit ohledně jídelníčku. Udělejte maximum pro své zdraví a svěřte se do rukou profesionálního fitness centra!