Zvyšte počet zákazníků pomocí PPC reklamy

I když se soustředíte na zákazníky z jednoho města, nesmíte se spoléhat, že si vaší firmy všimnou, když půjdou náhodou kolem. V dnešní době se nic neobejde bez pořádné propagace, i když se vaše činnost bude vztahovat pouze na lokální obyvatele.

Příznivé výsledky vyhledávání

PPC reklama Plzeň vám pomůže sehnat více potencionálních zákazníků, kteří se díky této kampani dostanou na vaše webové stránky. Pokud si zájemce zadá vyhledávání něčeho, co právě vaše firma nabízí, je potřeba, abyste se umístili na Googlu, Seznamu a v dalších vyhledávačích v předních pozicích, čímž se značně zvyšuje šance, že dotyčný zavítá na váš web a vybere si služby nebo produkty právě na tomto místě. Obáváte se, že se vám podobné reklamy nevyplatí? Zaplatíte jenom za prokliky, a ne za zobrazování reklam.

Cílené reklamy podle nejnovějších trendů

Pokud chcete vědět víc a rozhodli jste se najít partnera, který se kampaním věnuje už dlouhé roky, stačí vyplnit jednoduchý formulář a brzy se vám někdo ozve s detailní nabídkou. Vždy proběhne nezávazná konzultace a vy se posléze můžete rozhodnout na základě obdržených informací. PPC agentura Plzeň zajistí, aby se reklamy spustily do pěti pracovních dní. Vše poběží na vašem PPC účtu, tudíž k němu budete mít kdykoliv přístup. Firma sleduje nejnovější trendy, takže nebude problém zajistit efektivní zacílení na případné plzeňské zájemce. Na uvítanou získáte velice milý dárek, a to v podobě kreditu ve výši tisíc korun na svou první kampaň. Mohou se využívat i jiné reklamní systémy, kam patří třeba Facebook Ads a RTB. Důležité je, že když nebudete s výsledky spokojení, bude vám zdarma zpracován PPC audit. Vždy se však učiní maximum pro vaši spokojenost. Především se analyzují klíčová slova, aby byla nejzajímavější po obchodní stránce. Nastavení pomocí Google Analytics dovolí ještě lepší optimalizování.