5 tipů pro perfektní zahraní párty

Pokud chcete hosty překvapit a velebit se tím, jak si budou pochvalovat vaši oslavu, nesmíte nic nechat náhodě. Inspirujte se 5 tipy a připravte venkovní párty, která se stane nezapomenutelnou. 

Variabilní prostor 

Začít musíte vždy praktičností. Vaši hosté musí být během akce chráněni před rozmary počasí, jako jsou vítr, déšť i chlad. Komfort zajistíte jednoduše pomocí párty stanů, byl by nesmysl je kupovat. Podívejte se na ceník půjčovny párty stanů a vyberte si potřebný počet i typ. Co se týče provedení, pro obyčejné oslavy poslouží klasické nůžkové stany s bočnicemi. 

„Tajný“ stan se zábavou 

Nůžkové stany se na sebe dají napojovat, což vám hraje do karet, protože můžete vytvořit i členitý prostor. Využijte toho a z jednoho stanu udělejte hrací zónu. Hosté budou určitě nadšeni, když sem umístíte bar, na kterém si budou moci namíchat vlastní alko nápoj. Udělat z toho můžete i zábavnou soutěž. Několik osvědčených receptů najdete zde.

ceník půjčovny párty stanů

Jídlo na tyčkách

Kolikrát jste už zažili to, že jste na venkovní párty museli jíst rukama a potom se s nimi zašpinili? Zapomeňte na to, že budete opékat buřty nebo klobásy. Pro hosty připravte občerstvení, které spojuje praktičnost s výtečnou chutí. Udělejte si čas a připravte špízy. Můžete skvěle kombinovat chutě. Že nemáte dobrý gril? I v tomto případě pomůže půjčovna party stanů, má jich v nabídce hned několik. 

4 večerní zábava

Největším zabijákem oslavy je nuda. Připravte si hned několik variant zábavy. Pro pozdější večerní hodiny je skvěle hodí karaoke. Přece jen alkohol odbourává stud, takže se určitě dočkáte nejednoho perfektního představení. Z dalších her doporučujeme pantomimu na téma filmové postavy a hádankové malování. 

půjčovna party stanů

Praktická i stylová výzdoba

Nepodceňte výzdobu prostoru. IN je používat přírodní materiály. Když na okraje stanů pověsíte svazky levandule, získáte kromě okrasy i ochranu proti bodavému hmyzu. Zatímco lidem levandule příjemně voní, komáři ji nesnáší. Použijte také svíčky v zavařovacích sklenicích, různé větvičky aj. Vše doplňte lampióny nebo lucernami.