Zázračný pomocník jménem hořčík

Příchod jara patří k období, kdy měníme lenošení na gauči za pohyb na čerstvém vzduchu. Jenže ne každý poctivě trénoval také během zimy a může se s prvním zdoláním horského vrcholu nebo projížďkou na kole objevit únava či svalová bolest. Tomu chytře předejdete pravidelným užíváním doplňků stravy, které jsou složeny z důležitých vitamínů a prvků pro vaše zdraví.

Jak snížit únavu a vyčerpání?

Chcete-li se zbavit únavy, vyčerpání a předcházet stresovým situacím, sáhněte po kombinaci Hořčíku + B6. Jeho jedinečné složení obsahuje vitamíny B6 a magnesium, díky němuž dochází k výraznému snížení míry únavy. Zároveň je jedna část účinné látky upravená k rychlému nástupu účinku v organismu, zatímco druhá část je pomaleji působícím elementem. Doplňky stravy jsou nezbytné pro nejen pro vrcholové sportovce, ale rovněž pro všechny osoby trpící nedostatkem důležitých vitamínů zastoupených například v mase. Po hořčíku proto sahají také vegetariáni a aktivně sportující jedinci.

Vedle hořčíku má významnou funkci také zmiňovaný vitamín B6. Jeho hlavním úkolem je podpora funkce imunitního systému k tvorbě červených krvinek a podpora činnost nervové soustavy. Zároveň přispívá k regulaci hormonální aktivity a je vhodný pro děti již od 3 let. Praktické balení koupíte online za skvělou cenu, čímž vám odpadnou starosti s nákupem v kamenné prodejně a rychlé dodání garantuje okamžité užívání podle vaší potřeby.

Na podporu srdce jmelí

V nabídce najdete kromě hořčíku také kombinaci magnesia se jmelím a hlohem. Jmelí účinně podporuje srdeční funkci a dokáže příznivě působit na cévní systém. Stejně tak dokáže pomoct s udržováním normální hladiny cholesterolu a tuků v krvi. Oproti tomu hloh má vliv na regulaci srdeční aktivity, to znamená, že podporuje srdeční funkci, zvyšuje zásobení kyslíkem a podílí se na periferní cirkulaci krve. Ani tento doplněk stravy by vám neměl chybět ve vaší lékárničce, jíž si snadno doplníte online. Doplňky k pestré stravě jsou navrženy tak, aby obsahovaly maximální účinnou látku a jejich užívání bylo skutečně efektivní. Díky hořčíku se konečně zbavíte únavy, vyčerpání a také nepříjemných křečových stavů v lýtkách po sportovním výkonu.