Čtyřtaktní křovinořez Honda

Křovinořez je důležitým pracovním nástrojem při údržbě zahrady a travnatého porostu. Uvažujete-li o nákupu nového a kvalitního zařízení, zapomeňte na běžnou klasiku s omezenou životností a připlaťte si za preciznost, která se vyplatí.

Je to čtyřtaktní křovinořezy Honda značky Honda, jež nabývá odlišných modelových řad. Křovinořez, s nímž se pustíte do vysoké trávy, ale také mezi tenké dřeviny, k jejichž posekání vyměníte strunu za účelný ocelový trojzubec.

Křovinořezy Honda a jejich přednosti

Zahledíte-li do nabídky tohoto výrobce, ihned na první pohled zjistíte, že se tyto produkty něčím liší. Opticky je to určitě propracovaná ergonomie a moderní design. Usadíte-li si křovinořez na své tělo, padne vám jak ulitý, což je způsobeno dokonalým vyvážením a praktickými popruhy.

K atypickým výrobkům patří například křovinořez Honda UMR 435 L, jehož motor máte umístěný na zádech a samotná sečná část vám zaručuje vysokou flexibilitu. Všechny modely disponují čtyřtaktním motorem. Ten je nenáročný na údržbu i spotřebu.

Křovinořez s vyměnitelnými nástavci

Toužíte-li si pořídit vyžínač, který bude multifunkční, pak přichází v potaz typ Versatool. Ten má oddělitelnou hlavu od těla a umožňuje snadnou obměnu nástavců, s nimiž budete upravovat trávník na několik možných způsobů.

  • Plotostřih
  • Klasické sekání trávy
  • Prořezávání
  • Foukání listí
  • Zařezávání

Křovinořez s dlouhou životností

Zaměřte se na křovinořezy Honda s nízkou hlučností, automatickým odvinováním struny a pohodlnými rukojeťmi. Okuste práci se čtyřtaktním motorem, jehož vibrace jsou naprosto minimální. Zjednodušte si a zpříjemněte si jakékoliv práce na zahradě.

Libovolný benzínový křovinořez z nabídky společnosti Honda bude sázkou na jistotu, ať už po technické nebo ergonomické stránce. Navíc, záruční i pozáruční servis je naprostou samozřejmostí.