Dovolená? Letos v Chorvatsku!

Víte o tom, že jako každý rok i v tom loňském se vydalo nejvíce českých turistů právě na Jadran? Blankytně čisté moře, nekonečný prostor pro sportovní i kulturní aktivity, členitá příroda i vyhlášené národní parky. To je malý výčet lákadel, která každoročně okusí tisíce turistů z naší země. Když k tomu připočtete vynikající servis, chutné pokrmy a cenově dostupné ubytování, okamžitě máte návrh na dokonalou dovolenou. Nespornou výhodou oproti jiným jižním zemím má Chorvatsko v dostupnosti. Po dálnici se z pár hodin z České republiky dostanete na sever země, vyhlášenou Istrii, kterou proslavilo nejen Koloseum v Pule, ale též romantické zátoky a nekončící zábava v restauracích a barech.

Jaké nabízí Chorvatsko ubytování?

Češi, kteří se zatím do této země plné kontrastů nevydali, mohou být odrazováni kempy. Právě ty turisté využívají kvůli nízké ceně. Kromě plně vybavených kempů, kde lze stanovat nebo si pronajmout chatku či mobilheim, disponuje hotely Chorvatsko na vysoké úrovni. Špičkový servis zajišťují doplňkové služby, stravování přímo v hotelové restauraci a možnost organizovaného volného času, což ocení především rodiny s dětmi. Animační programy vám dovolí nasát zdejší atmosféru, naučit se nový sport nebo dětem zaručit dobrodružnou dovolenou!

Nejoblíbenější místa okolo Makarské

Dovolená Chorvatsko 2018 znamená včasnou rezervaci zejména tam, kam míří většina turistů. Jedná se o oblast Makarské, kde se snoubí úchvatně průzračné moře, oblázkové i písčité pláže a velmi moderní ubytovací kapacity. Rozhodnete-li se strávit letošní dovolenou kousek na slunném Jadranu, sledujte, jaké nabízí Chorvatsko hotely a prázdninové domy pro více osob. Vilky či robinsonády slaví obrovský úspěch a slibují vám dovolenou podle vlastních představ, s pěší dostupností k moři, pár set metrů vzdálené od restaurací, barů a sportovišť. Záleží tedy pouze na vás, zda se vydáte do oblasti Dalmácie už v červnu, popřípadě raději koncem hlavní sezóny, vždy budete překvapeni pohostinností místních, krásným počasím a mnohdy liduprázdnými zákoutími pláží.