Znalost cizích jazyků – bez té se dnes neobejdete

Ne nadarmo se říká, že kolika jazyky hovoříš, tolikrát jsi člověkem. To platí v každém věku, v každé zemi a prakticky kdykoliv. Bez cizích jazyků jen těžko získáte práci snů nebo se pohodlně domluvíte v zahraničí. Znalost angličtiny či jiného světového jazyka je dnes vnímána jako samozřejmost, bez které zkrátka nelze fungovat. Proto neváhejte a je-li vám dvacet nebo padesát, vyzkoušejte jazykový kurz s mnoha benefity!

Otestujte jazykovou školu v Praze

V roce 2009 byla otevřena oblíbená jazyková škola Praha a okamžitě si získala řadu spokojených klientů, kteří si díky profesionálnímu přístupu s důrazem na mluvené slovo začali vybírat z deseti světových jazyků a pilovat své dovednosti. Ročně svou úroveň studovaného jazyka vylepší 1300 studentů, pro něž je prioritní atraktivní program výuky, odborná kvalifikace lektorů i zajímavé výhody pro věrné zákazníky. Záleží pouze na vás, zda se potřebujete zdokonalit ve firemní konverzaci, sháníte kurz obecné konverzace či potřebujete připravit k certifikovaným zkouškám.

Spojte studium s poznáním

Řada studentu se k výuce vrací proto, že jazyková škola Praha 2 pořádá též unikátní studium v zahraničí, kde kromě mluveného slova navštěvujete školu, učíte se gramatiku a poznáváte nové lidi se stejnými zájmy. Studenti z celého světa tak poznávají odlišné kultury, komunikují spolu slangem a využívají moderních, interaktivních, učebních pomůcek. Mezi žádané destinace ke studiu se nabízí například temperamentní Španělsko, nikdy nekončící a zábavná Malta anebo tradiční Itálie.

Naučte se hovořit, psát a řešit běžné situace bez zbytečných obtíží. Studium v zahraničí vám otevře brány poznání a zbaví vás ostychu mluvit. Individuální i skupinové jazykové kurzy jsou navrženy s maximálním ohledem na účastníky tak, aby nastavený koncept vyhovoval jejich požadavkům.