S Fibaro bude vaše domácnost inteligentní

Jak moc je pro vás důležité mít všechno ve vašem domově pod kontrolou? Pokud ho máte vybavený jako inteligentní domácnost, tak prostřednictvím chytrého telefonu, tabletu, počítače, a dokonce i televize budete moci vše jednoduše ovládat. Tím vším myslíme osvětlení, termostat, zámky na dveřích, kamery, elektroinstalaci nebo také kamery. Do jaké míry je to výhodné, záleží na tom, jak moc máte rádi nejmodernější bezdrátové zařízení, které pracuje za vás.

Automatizované pohodlí domova

Jste-li hračička, pak vás může bavit mít přichystanou otevřenou bránu a připravenou garáž ve chvíli, kdy se zrovna vracíte autem domů. Je to pohodlné a poměrně jednoduše nastavitelné. I méně zkušení uživatelé si lehce poradí s instalací zařízení, které toto všechno bude umět ovládat. Návody k jednotlivým přístrojům bývají podrobně vysvětlené a k nastavení většinou stačí několik kliknutí myší.

Fibaro Home Center 2 (FGHC2): s jeho pomocí bude správa všech zařízení snadná

Chcete-li všechna zařízení v inteligentní domácnosti pohodlně ovládat z jednoho místa, musíte je spárovat s řídicí jednotkou. Jednou z nich je Home Center 2 (FGHC2) od firmy Fibaro – výkonný, stylový a dokonale propracovaný Z-Wave systém. Má intuitivní grafické prostředí, rychlý a efektivní hardware a moderní design v kvalitním hliníkovém provedení. Dále disponuje GPS lokalizací, emailovou a SMS notifikací. Prostřednictvím internetu se k němu můžete vzdáleně připojit přes počítač, tablet i chytrý mobilní telefon. A umí zaznamenávat také historii jednotlivých událostí.

Vaši inteligentní domácnost ožije díky šikovnému Z-Wave zařízení

Díky centrálnímu zařízení Fibaro Home Center 2 můžete kontrolovat, ovládat a monitorovat celou vaši inteligentní domácnost či kancelář velmi jednoduchým způsobem, a to bezdrátově na dálku. Toto zařízení váš život značně zjednodušší.