Hledáte prestižní pracovní místo? Najdete ho!

Absolvovali jste vysokou školu, máte různé certifikáty, umíte dva cizí jazyky a pyšníte se bohatými zkušenostmi, avšak stále nemůžete najít vhodné pracovní místo, jež by vám vyhovovalo zaměřením a platovým ohodnocením? Chtěli byste se stát součástí týmu společnosti IBM, Škoda Auto či Amazon? Toužíte pracovat v IT vývoji aplikací a systémů, nebo ve vrcholovém managementu? Cestou ke správnému povolání si vyšlapete s personální agenturou ManpowerGroup.

Kdo je ManpowerGroup?

Společnost ManpowerGroup působí na celosvětovém trhu. Specializuje se na poskytování inovativních služeb a řešení na míru, jež pokrývají životní cyklus zaměstnance. V tuzemsku personální agentura nabízí volná pracovní místa z nejrůznějších oblastí – finance, účetnictví a ekonomika; personál v hotelnictví, pohostinství a cestovním ruchu; marketing, PR a média a spousta dalších.

Každý měsíc má firma ManpowerGroup na starosti personální a mzdovou agendu pro více než 11 500 zaměstnanců, jež vyhledal pro své klienty. V České republice si personální agentura vybudovala hustou síť poboček a našla více než 19 000 zaměstnanců pro 1 200 klientů.

IBM – práce pro IT specialisty

Na půdě informačních technologií již téměř sto let působí společnost IBM. Tato firma stále u zrodu prvního sálového počítače Mark I, nicméně v současné době je průkopníkem ve sféře informačních technologií. Společnost IBM se specializuje na spoustu oblastí současné informatiky, přičemž nejrozvinutější oblastí posledních let jsou služby.

Stejně jako spousta dalších IT firem, tak i IBM neustále hledá nové IT pracovníky, vývojáře, specialisty a další. Práce v IBM láká ne jednoho absolventa vysoké školy zaměřené na informatiku. A není se čeho bát. Můžete pracovat v IBM, pokud na to máte kvalifikaci, znalosti a bohaté zkušenosti. Firma ve svém týmu ráda přivítá nováčky, kteří přispějí jejímu rozvoji a vývoji na trhu.

Amazon neustále roste a hledá nové zaměstnance

Amazon.com je rozsáhlý a neustále se rozvíjející internetový obchod, jež patří stejnojmenné americké společnosti. V současné době se jedná o jeden z nejstarších a největších obchodů své kategorie. V České republice společnost vybudovala logistický areál, který se má svým rozsahem vyrovnat největšímu distribučnímu centru v německém Bad Hersfeldu.

Jelikož se společnost Amazon.com neustále rozvíjí, hledá také nové zaměstnance. Pracovní nabídky v Amazon nabízí právě personální agentura ManpowerGroup. Jedná se především o pozice v distribučním centru v Dobrovíz. A také můžete obsadit některou z pozic se zaměřením na HR pro centrálu v pražských Dejvicích.

Jestliže jste doposud nenašli adekvátní zaměstnání, jež by vám vyhovovalo ve všech směrech, můžete se obrátit na personální agenturu ManpowerGroup. Nabízí prestižní pracovní nabídky, z nichž si zaručeně vyberete.