PSN nabízí šanci, jak výhodně koupit byt či kancelář v Praze

Pokud chcete být neustále ve středu kulturního dění, chcete brát vyšší plat, užívat si rozmanitější podmínky pro život, zajistit dětem možnost výběru kvalitnějších škol atd., určitě je třeba o bydlení v Praze přemýšlet. Hlavní město může nabídnout mnohem více a umožnit každému žít naplno! Pokud se do Prahy chcete přestěhovat, budete určitě řešit otázku bydlení. Líbilo by se vám, když byste měli šanci koupit byt na lukrativním místě za slušnou cenu, která se pohybuje i pod hranicí standardu? Nebo v Praze budete jen pracovat a hledáte výhodnou kancelář? V obou případech pomůže PSN. Co nabízí a proč je nejlepším spojencem?

S PSN jsou ceny nemovitostí férové

PSN je zkratka názvu společnosti Pražská správa nemovitostí, spol. s r.o., která na českém trhu s nemovitostmi působí již více než 24 let. Společnost se v současné době zaměřuje především na pronájem a prodej bytů v Praze. Proč je koupě u PSN výhodnější? Nejedná se o totiž o realitní kancelář, takže se i vy můžete těšit na férové ceny nemovitostí. PSN prodává byty a kanceláře, jejichž je výhradním vlastníkem. Každý zákazník má tedy tu výhodu, že nemusí platit žádnou provizi (ta se v případě realitních kanceláří může vyšplhat až na 6 % plus DPH za uskutečněný obchod). Pokud se rozhodnete pro koupi bytu od PSN, ušetříte tím i tisíce korun.

Není to jen o Praze

Momentálně nabízí PSN přes 370 000 m² kancelářských i skladových prostor a také bytových ploch, a to především na území hlavního města. Kromě klasických nabízí i velmi lukrativní byty Praha, které jsou ideální jako dlouhodobá investice. PSN v současné době působí i v dalších městech napříč Českou republikou. Její nemovitosti se nachází také v Pardubicích, Kladně, v Hradci Králové, ve Slaném a Odolene Vodě.

Vyberte si byt v Praze či jiném městě od PSN. Určitě budete z nízkých cen mile překvapeni.