Investice do postele z masivu se vyplatí

Člověk by se měl každé ráno budit plný energie a s dobrou náladou. Jestliže je ale pro vás ranní probuzení spíše utrpení, budíte se s bolestí zad, nebo jste nevyspalí, zamyslete se nad tím, na čem vlastně spíte. Věnujte dostatečnou pozornost výběru kvalitní postele z masivu a také matrace pro zdravý spánek.

Postele z masivu jsou nenahraditelné

Člověk za rok prospí až tři tisíce hodin, z čehož vyplívá, že v posteli strávíte jednu třetinu svého života. A to už je určitě k zamyšlení. Investice do kvalitní postele z masivu je investicí do zdraví. Nezapomínejte ani na kvalitní matrac, která je pro vaše zdraví velmi důležitá.

Kupujete si každé tři roky nový mobilní telefon, novou televizi či jiný domácí spotřebič? Kolik takový mobil stojí? Pět, deset či i dvanáct tisíc? Která investice je pro vaše zdraví důležitější? Nechte se námi inspirovat a přemýšlejte o změnách ve své ložnici. Oželte letos koupi nejnovějšího mobilu a investujte do svého spaní, respektive do postele z masivu.

Nejen lidé, ale také designéři preferují přírodní materiál. Na trhu působí firmy, které se řídí heslem „bydlet s přírodou“ a vyrábí nejen postele, ale kompletní ložnice právě z masivu a dýhy. Žádné čalouněné či kovové postele, zvolte masiv. Dřevo je ideálním řešením interiéru nejen ložnice, ale také obývacího pokoje a dalších místností vašeho domu, respektive bytu.

Jak začít?

Moderní ložnice by měla být prostorná a dostatečně prosvětlená. Zapomeňte na zbytečnosti, oprostěte se od všeho, co do ložnice nepatří. Žehlicí prkno, rotoped či psací stůl můžete zakomponovat do jiných místností než právě ložnice. Tato místnost je totiž určena pro spaní a tyto prvky by pouze upoutávaly pozornost před spaním.

Nebojte se do ložnice vsadit zrcadla v každé podobě, na stěny nainstalujte obrazy a nezapomínejte ani na různé bytové doplňky, které podtrhnou moderní design ložnice. Přírodní barvy a materiály včetně dřeva používejte v ložnici v bohatém zastoupení – od postele z masivu, přes skříně až po noční stolky.

Pokud si ale nebudete vědět rady, svěřte se do rukou odborníků, kteří vám rádi poradí nejen co se postele týče, ale také nábytku.

Barvy v ložnici by měli být elegantní a nerušivé. Ideální je kombinace bílé a černé barvy, které symbolizují život naplněný úspěchy i neúspěchy. Zvolte barvy, které budou ladit s nábytkem, postelí, ale také doplňky. Nebojte se barvy kombinovat. Myslete tedy na matrace, postele i celkově sladěný interiér.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.