Jak a kde správně inzerovat nemovitost?

Existuje spousta marketingových nástrojů, které se používají k inzerování prodeje nemovitosti. V současné době je nejlepší a nejefektivnější formou propagace internet. Jedná se o masově využívané médium, a proto není divu, že až 80 % nemovitostí se prodává právě díky existenci internetu. Jak inzerovat prodej nemovitosti? A na jaký realitní portál inzerci vyvěsit?

Pokud je inzerce zpracována působivě, přesvědčivě a profesionálně, může dokonce navýšit tržní cenu nemovitosti. Inzerci byste neměli chápat pouze jako několik vět k prodávanému domu, bytu či pozemku. Inzerce je jakási reklama na danou nemovitost a měla by přesvědčit potenciálního kupujícího, aby si přišel dům prohlédnout.

Inzerci rozhodně nepodceňujte. V minulosti se na prodej domu psaly pouze inzeráty, které byly otištěny v místních novinách. I dnes se nachází nabídka nemovitostí v novinách, ale spousta lidí preferuje raději inzerci přes internet. Její prohlížení i vkládání je jednodušší a zdarma. Hledáte-li způsob, jak prodat byt či dům, doporučujeme podat inzerci na bezplatný realitní portál Realitnitrznice.cz.

Co Realitnitrznice.cz umožňuje?

Na tomto realitním portálu se potkává nabídka realit s poptávkou po nemovitostech. Ať už vás zajímá koupě bytu či prodej nemovitosti, budete na tomto portálu spokojeni. Inzerci mohou podávat soukromé osoby, realitní kancelář a realitní makléři. Po vložení inzerátu dojde k jeho exportu na velké realitní portály, díky čemuž můžete svůj dům či byt snadněji a rychleji prodat.

Hlavní výhodou portálu Realitnitrznice.cz je bezplatné podání inzerátu. Nadchne vás široká nabídka nemovitostí a také přítomnost mnoha doprovodných služeb. Mezi doprovodné služby spadají právníci, hypoteční poradci, možnost využití osobního makléře, příprava smluv, jejich kontrola a podobně.