Jak chytře impregnovat oděvy, aby nepromokly?

Čeká nás zimní počasí, které je obvykle chladné a nevlídné. Dešťové přeháňky střídají ty sněhové a my se potřebujeme pořádně obléci, aby nám bylo teplo. Zároveň je potřeba vybírat oblečení, zejména bundy nebo kabáty, které rovněž v onom nepříznivém počasí nepromoknou. V zimě i mnozí z nás vyrážejí na hory, kde je mít nepromokavé oblečení zvláště důležité. Pokud máte kvalitní nepromokavý oděv, ve kterém zůstanete v suchu a v teple, stejně tak je zapotřebí jej čas od času impregnovat.

Nano impregnace versus běžná impregnace

Na trhu je k dostání řada produktů, jež slouží k impregnaci oděvů. Ne všechny jsou však kvalitní a ač můžete za některý výrobek utratit hodně peněz, není řečeno, že vám udělá potřebnou službu. V současné době však nešlápnete vedle s revoluční novinkou nano impregnace NanoConcept. Na rozdíl od běžných impregnací má NanoConcept silný odpuzovací efekt, takže z oděvů odpuzuje veškerou vodu a jiné tekutiny. Další výhodou je doba, po kterou nano impregnace oděvů působí. Klasická impregnace vydrží plnit svůj účel pár dní, u NanoConcept je tomu jinak a působí déle, až několik týdnů i měsíců. Možná máte obavy z toho, že pokud bundu či jakékoli jiné naimpregnované oblečení vyperete, ztratíte efekt ochrany proti promoknutí. Tak tomu může být u běžných impregnací, ale ne právě u nano impregnace. Aniž by se porušila ochranná vrstva, vydrží až 10 vyprání. Předností je i fakt, že přesto, že je oděv impregnován, NanoConcept zajišťuje prodyšnost, vlhkost odchází ven, takže se nebudete v oblečení potit.

Co je nano impregnace NanoConcept?

NanoConcept funguje na bázi nanotechnologie. Kolem ošetřovaného materiálu zanechává neviditelný ochranný film z nano částic. Tato vrstva je mnohem odolnější, než-li běžná impregnace. U nano impregnace působí účinný efekt lotosového květu, který zaručí, že vám oblečení nepromokne a ani se nebudete špinit. Tato impregnace je k dostání na internetové adrese http://www.nano-concept.cz/. Vložená investice do tohoto produktu se vám jistě vrátí, vzhledem k tomu, jak je NanoConcept na oděvy účinný. Použít jej můžete i kupříkladu na obuv, stany, markýzy apod. Využití je široké. Na webu naleznete mimo jiné i řadu dalších produktů fungujících na bázi nanotechnologie.