Jak mít pěkné nehty a zároveň ušetřit?

Každá žena ráda pečuje o své svůj zevnějšek a chce se líbit. Rozhodně by se nemělo zapomínat na ruce a nehty, protože i upravené ruce jsou vaší vizitkou. Ne každé ženě se však poštěstilo a má pevné nehty, které  rychle rostou a snadno se udržují. Větší část něžného pohlaví musí hledat nejrůznější cesty k dosažení pěkných nehtů.

Mnoho žen navštěvuje nehtová studia, kde si nechává dělat gelové nebo akrylové nehty. Problém je však v tom, že pokud si chcete nehty udržovat není to zrovna levná záležitost. Málokterá žena si troufne udělat si sama nehty doma, přitom to není až tak složité. Například při modeláži akrylových nehtů vůbec nepotřebujete uv lampu. Přípravek na tento druh nehtů vám normálně zaschne. Jedninou nevýhodou je poměrně silný zápach při tvorbě nehtů. Určitě se nebojte nakoupit materiál v jednom z e-shopů. Kupříkladu Ráj nehtů má velký výběr a slušné ceny. Kromě přípravku na tvorbu nehtů s můžete vybrat i z celé škály laků a zdobení. Mezi kvalitní značku laků patří určitě OPI. Vypadá dobře a dlouho vydrží.

Další možností, jak ušetřit, je zbavit se gelovek úplně.  V současné době se stává oblíbenou japonská metoda p shine. Stačí, když si koupíte speciální sadu na p shine, obsahující prášek, který nanášíte co 3 týdny na nehty. Metoda je založena na zcela přírodních produktech a vaše vlastní nehty budou pevné a plné života. Zakoupená sada vám navíc vydrží dlouho, takže se nebojte zainvestovat. V konečném důsledku se vám peníze vrátí a co víc – budete mít svoje přírodní nehty!

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.