Dosáhněte na příspěvky z EU i vy!

Máte nápady a jste kreativní? V tom případě se nebojte a začtěte podnikat nebo zlepšete svou dosavadní podnikatelskou činnost. Mnoho lidé se v dnešní době bojí investovat své těžce získané peníze nebo se dokonce kvůli podnikaní zadlužit. Máme pro vás řešení, abyste do svého nápadu nemuseli vkládat tolik peněz ze svého a ušetřili tak na vstupních nákladech při realizaci vašeho vysněného záměru.

Možná už jste slyšeli o tom, že někdo využil dotace z EU. Sami však nemáte čas se v této oblasti zorientovat. Nevadí. Využijte specializované společnosti na dotace, která za vás všechno zařídí do posledního detailu. Prvním krokem je to, abyste nějakým způsobem dali dohromady svůj podnikatelský záměr. Ten pak představíte dané společnosti. Dál už se nemusíte starat. Odborníci mohou váš záměr nepatrně upravit a následně vyberou ten nejvhodnější dotační titul tak, aby se zvýšila vaše šance pro získání dotace. Poté za vás vytvoří a podají samotnou žádost o dotaci se všemi přílohami. Tím dotační poradenství nekončí. Tyto specializované společnosti jsou svým klientů při ruce i pro celou dobu realizace projektu.

Určitě se nemusíte bát, že vyhodíte peníze oknem, ale naopak. Mnoho lidí, kteří podají žádost o dotaci samostatně, vůbec neuspějí. Navíc první schůzka bývá zdarma, takže pokud by se vám něco nezdálo, vůbec nemusíte dotační službu využít. Cena za tyto služby je různá. Vše je závislé na celkové náročnosti každého projektu.

Při hledání této firmy se soustřeďte na to, aby odpovídala vaší podnikatelské činnosti. Většina poradenských společností se orientuje na určitý směr. Např. zemědělské dotace, dotace pro obce nebo dotace na cestovní ruch.


 

TIP: Pronájem kanceláře Praha
Hledáte pronájem kanceláří v našem hlavním městě? Čtete zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.