Jak mít překrásně nalakované nehty

Pěkně upravené nehty jsou jedinečnou ozdobou každé ženy. Můžete si krásné nehty vykouzlit i sama doma nebo jejich tvorbu svěřit do rukou odborníků v nehtovém studiu, kdy pak odcházíte z překrásnými nehty a těšíte se, že se s nimi pochlubíte svému partnerovi nebo kamarádce.

Dokonalá příprava

Nalakovat si a hezky upravit nehty zvládnete i sama. Důležité je nehet před lakováním pořádně odlakovat a zbavit všech nečistot a odmastit. Můžete také před manikůrou dopřát nehtům výživnou lázeň. Jemně zatlačte kůžičku, nikdy ji nestříhejte.

Základní vrstva

Pokud máte nehty důkladně očištěné, můžete přistoupit k lakování. Vhodné je nanést první, takzvanou základovou vrstvu, kdy nehty budou hladké bez případných nerovností. Nehtům dodáte potřebné výživné látky, pokud použijete podkladovou bázi s vitamíny.

Hurá lakování

Pěkně barevný lak je velice vhodný dárek pro každou ženu, pokud nemáte zrovna dostatek financí na nové Audi nebo výjimečné kokosové matrace. Máte vybraný pěkně barevný lak, který jen čeká, až vám bude zdobit nehty. Aby se v laku nevytvořily vzduchové bubliny, netřepejte před lakováním s lahvičkou. Nehty lakujte třemi tahy štětečku. Aby se vám nestalo, že byste si setřela právě nalakovaný lak, začněte malíčkem.

Dokonalý závěr

Nehty opticky prodloužíte pokud nanesete lak pouze do středu. Kratší nehty vyniknou s tmavšími odstíny laku.