Jak si poradit s výběrem dovolené v Bulharsku?

Jaro je tu a s ním přichází ideální doba na naplánování letní dovolené. Jestliže vás zaujalo Bulharsko, máme pro vás cenné rady. Představíme vám top 5 bulharských středisek a odhalíme způsob, jak vybrat perfektní zájezd za co nevýhodnější cenu.

Nejoblíbenější bulharská letoviska

Téměř každý si asi vybaví Slunečné pobřeží, které je největším letoviskem země. Návštěvníky sem lákají nové hotely a hlavně 8 kilometrů dlouhá pláž s pozvolných vstupem do moře. Právě na Slunečné pobřeží míří každoročně nejvíce turistů. Letovisko doporučujeme těm, kdo mají rádi typický turistický ruch. Jestliže je vám bližší spojení s přírodou a větší klid, podívejte se po zájezdech do střediska Svatý Vlas. Leží nedaleko Slunečného pobřeží, ale je o mnoho klidnější. Spojení s malebnou přírodou nabízí letovisko Elenite. Krásné je také letovisko Albena. Jeho největším lákadlem je 6 kilometrů dlouhá pláž. Pětici nejoblíbenějších uzavírá Primorsko. Průměrná teplota v červenci je zde krásných 27 °C.

Výhodná koupě pro každého

O zájezdy do Bulharska je letos velký zájem, nákup rozhodně neodkládejte. Je výhodnější koupit zájezd v rámci first minute nabídky, protože budete vybírat z většího počtu hotelů i letovisek. Zájezdy last minute Bulharsko jsou sice levnější, ovšem nabídka je dost omezená a některé hotely se v ní ani neobjeví.

Chcete-li na zájezdu ušetřit, udělejte si srovnání nabídek. Slouží k tomu portál NewTravel.cz. Nabízí srovnání zájezdů do Bulharska od 105 prověřených českých cestovních kanceláří. Vybírat lze podle letoviska, ceny, data odjezdu, úrovně hotelu, typu stravy a dalších kritérií. S NewTravel.cz budete mít jistotu, že vaše dovolená v Bulharsku bude odpovídat vašim představám. Výhodou je, že po výběru dovolené vás portál přesměruje přímo na stránky pořádající cestovní kanceláře. Veškeré náležitosti ohledně vaší dovolené vyřídíte přímo s ní.