Proč na designu tolik záleží?

Zákazníci jsou čím dál chytřejší. Všimnou si, když něco vypadá zastarale, časem přijdou na to, jaké výrobky jsou nepoctivé a jak se k nim chovají firmy. Vyfiltrují také výrobky, které se jim nelíbí vzhledově. Nakupujeme totiž především očima, a tak musí obalový design stát za to.

Budování firmy je hlavně o důvěře. Podnikatelé musí své zákazníky přimět k tomu, aby jim věřili. Důvěra je totiž jediný způsob, jak vybudovat smysluplný a trvalý vztah – i ten obchodní. A je snad jednoznačné, že firma, jejíž web je neaktuální a vypadá jak z minulého století, si sama podkopává nohy. V dnešní době záleží na vzhledu všeho – vizitek, webu, obalu výrobku, loga, … Zaplatit si webdesign Praha, návrh vizitek a obalový design se tedy určitě vyplatí. Každé firmě se to vrátí v podobě příjmů od zákazníků.

Nejlepší způsob, jak získat pozornost lidí, je design

Design je jeden z nejúčinnějších způsobů, jak získat pozornost. Musí se však jednat o design nápaditý, svěží a moderní – takový, jaký umí profesionálové. Třeba profesionálové z reklamní agentury Gradesi.

Tato reklamní agentura Praha má za sebou projekty pro mnoho známých značek – navrhli například design pizzy Don Pepe, logo Českého metrologického institutu nebo letáky pro Pilulku. Spolupracuje s nimi také Danone či Dr.Max. Také oni zastávají názor, že je v dnešní době hlavně třeba být vidět. Průměrná firma se snadno ztratí, je třeba mít originální design a výjimečný firemní styl a s tím vám právě pomohou jejich grafické práce.

Grafické práce přitom zahrnují opravdu široké spektrum činností. Gradesi zajišťuje webdesign, logotypy, obalový design, katalogy a elektronické katalogy, DTP studio a další aspekty. Vlastně jsou schopní vytvořit celou corporate identity. Dají každé firmě novou a svěží tvář, která mezi ostatními firmami zaujme. A to je pro přízeň zákazníků to nejdůležitější. V dnešní době je třeba se odlišovat.