Jaké jsou zkušenosti se serverem ePoptávka?

V současné době představuje jeden z největších, zároveň i nejlépe hodnocených poptávkových systémů v českých internetových vodách. Používají ho statisíce společností. Představujeme vám poptávkový server ePoptávka, který spojuje odběratele s dodavateli. V následujících řádcích vám prozradíme, jaké mají lidé zkušenosti s touto webovou stránkou.

Pokud patříte mezi poptávající, potom vám ePoptávka nabízí spoustu výhodných nabídek na služby, respektive výrobky.

Poptávka se rozesílá ověřeným a relevantním dodavatelům

V podstatě nemusíte posílat zprávu dodavatelům zvlášť, protože stačí zadat jednu poptávku, která se rozešle všem ověřeným a vhodným dodavatelům zaregistrovaným na stránce. Někteří dodavatelé reagují takřka okamžitě, takže během chvíle dostanete spoustu zajímavých nabídek. Stačí si potom jen vybrat tu, která se vám zamlouvá nejvíce. Zkušenosti s ePoptávka jsou tedy velice pozitivní.

Sám jsem tento server vyzkoušel, a to jak na poptávky, tak i jako dodavatel. Sháněl jsem pneumatiky pro firemní vozidla a narazil jsem na skvělého dodavatele, jenž mi nabídl atraktivní ceny. Poskytuji přepravní služby, a proto hledám i přes ePoptávka nějaké zakázky, zatím se to daří.

Přijdou si na své i dodavatelé

Nezáleží na tom, v jaké oblasti vaše firma působí, protože ePoptávka se rozděluje i podle odvětví. Zaregistrujte se a můžete čekat na velice zajímavé zakázky, které vám přistanou vždy v e-mailové schránce. Vymezíte, čemu se věnujete, a tak vám budou chodit pouze relevantní zakázky, a tím nebudete zahlcení.

Server ePoptávka neustále roste a rozšiřuje se i za hranice, tedy konkrétně působí na Slovensku. Zpracovává měsíčně přes 12 tisíc zakázek, jejichž hodnota přesahuje 6,5 miliardy korun. Do systému se registrují nejen soukromé firmy a živnostníky, ba dokonce i státní instituce.