Plastové obálky pro e-shopy používá stále více obchodníků

Dnes, kdy každý majitel e-shopu čelí narůstající konkurenci, je nezbytné využít každé příležitosti jak zlepšit služby poskytované zákazníkům a zviditelnit váš e-shop. Jednou z možností, jak splnit oba tyto úkoly naráz, je používání ekologických plastových obálek, které vám nejen umožní odesílat vaše zboží v kvalitním a hezkém obalu, ale díky možnosti celoplošného barevného potisku, kterým mohou být plastové obálky pro e-shopy opatřeny, i propagovat vaši firmu během celé cesty od vás k zákazníkovi.

Obálky s potiskem zviditelní vaši firmu

Většina e-shopů posílá své produkty v několikrát použitých papírových krabicích, které drží pohromadě jen zázrakem. Pokud naopak váš zákazník dostane své zboží v nádherné jasně barevné obálce, rozhodně si vaši firmu zapamatuje, a bude si od vás objednávat i nadále. Barevná plastová obálka tak umožní vašemu e-shopu vystoupit z uniformní šedi průměru a předvést svou exkluzivitu.

Recyklované LDPE chrání životní prostředí před znečištěním

Obvyklým materiálem, ze kterého jsou plastové obálky vyrobeny, je recyklovaný LDPE polyetylén. Jelikož znečišťování přírody plastovým odpadem je jedním z nejvážnějších problémů současnosti, ekologické LDPE obálky se snaží být co nejšetrnější k přírodnímu prostředí. Pomáhají odpadní plast opakovaně využít a snižovat tak uhlíkovou stopu vašeho e-shopu.

Plastové obálky pro e-shopy – kde je koupit levně?

Pokud chcete udělat maximum pro zviditelnění vašeho e-shopu a přitom ještě ušetřit, určitě nešlápnete vedle, pokud se rozhodnete pro plastové obálky od firmy bluearrow.cz. Na jejich webu si můžete vybrat z mnoha tvarů a velikostí obálek, které vám zde rovnou potisknou celoplošnou barevnou grafikou. Jediné co musíte pro jejich získání udělat, je vyplnění objednávkového formuláře.