Kočičí království pro komfort i bezpečí

Milovníci koček zbystřete! Svým čtyřnohým kamarádům nyní můžete dopřát kvalitní vybavení pro dokonalý úkryt i pohodlí. Kdo má doma kočičího kamaráda, ví moc dobře, že kočka se nebude nikdy chovat jako pes místo označení nejlepší kamarád na světě spíš sedí pán či paní této domácnosti. Kočky jsou majestátné, mnohdy líné a mají svá vlastní pravidla. Určitě se nespokojí jen tak s nějakými hračkami, stejně jako mají rády kvalitní pelíšky, úkryty a doplňky.

Prémiové krmivo je základ

Aby vaše kočka měla plnohodnotný život, prožila svých několik životů ve zdraví a výborné kondici, začněte tím, že investujete do kvalitního krmiva. Zapomeňte na levné napodobeniny dostupné v nákupních centrech. Myslete na její klouby a chrupavky, které díky skokům z výšek dostávají zabrat a zaslouží si speciální výživu. Nezapomínejte na vhodné oleje do stravy, díky nimž granule ochutíte a zároveň své kočce dopřejete ideální základ pro hebkou a lesklou srst. Specialista na chovatelské potřeby nabízí obrovský sortiment nejen pro kočky. Kromě osvědčených značek krmiv zde najdete též pamlsky, vitamíny a antiparazitika či přípravky na odčervení.

Kočky milují svůj klid

Zatímco psi se spokojí s poduškou na zemi, kočku tímto počinem rozhodně neoslníte. Oproti psům má totiž ráda vysoko položené útočiště, odkud smí sledovat dění okolo sebe. Kukaň pro kočku je ideálním řešení. Poskytuje totiž ochranu a soukromí. Kukaň může mít podobu jeskyně s různými herními prvky či vypadat jako tunel s odnímatelným vrchním dílem. V každém případě je vyrobena z vysoce funkčních materiálů, odolných vůči oděru a zároveň z měkkých a na dotek příjemných tkanin. Kukaň pro kočku pořídíte v řádu pár set korun, poslouží vám však opravdu dlouho.

Kromě kukaní se velké oblibě těší závěsné pelíšky, ať už na parapet či topení anebo police a skříně. A aby se vaše kočka nenudila, určitě jí pořiďte odpočívadlo v mnoha tvarech, velikostech a provedeních, jež funguje jako multifunkční vybavení a ocení ji koťata i starší kočky. Odpočívadla mohou mít různé škrabací plochy, menší pelíšek či vyvýšená místa ideální k odpočinku. Ve stejné kategorii pak naleznete ochranné sítě pro kočky do oken. Zajisté jste se již jako chovatelé a milovníci koček setkali s odstrašujícími případy, kdy kočky uvízli v okně v poloze ventilace. Kočky jsou mrštná a zvědavá stvoření, takové situace však dopadají tím nejhorším způsobem. Vyvarovat se tomu můžete právě instalací ochranné sítě, která vám umožní mít okna otevřená dokořán bez obav, že vám kočka vyskočí pryč.

Sladěno do posledního detailu

Pro milovníky designu máme ještě pár tipů. Kromě kukaně pořiďte svému kočičákovi také kvalitní a odolné misky na krmivo, vodu a laskominy. A tip na závěr. Kočka si ráda hraje, to určitě víte. Drobné hračky koupíte z pohodlí domova online za fantastické ceny, s nimiž svého chlupáče zabavíte na dlouhé hodiny. Dopřejte i zvířecímu členovi domácnosti maximální pohodlí, bezpečí, komfort a zábavu, uvidíte, že vám to vrátí nejen přítulným předením, ale také spokojenými léty u vás doma.